ÚvodKostka školaAktualityKostka školaKostka rádio slaví narozeniny.

L2.A - Zoo Zlín 27.6.2018
Úvodní stáž studentů - Itálie 2011
Fotbal
Mikulášská laťka
Maturity
Přednáška v Knihovně v Luhu M2.A 5.4.2019
Chemická olympiáda
Španělsko - Jaro

Kostka rádio slaví narozeniny.

15.04.2021

Slavit budeme s kapelami Premier ze Zlína, Horizont Official z Luhačovic a The Middle of The Sandwich z Olomouce a moderátory v živých či předtočených vstupech, prostě s vámi všemi, kteří jsme v Kostka rádiu byli, v rádiu jsme, nebo teprve budete.

Narozeninový online stream začíná v pátek 23. dubna 2021 v 18:00!

Chcete-li nás nejenom slyšet, ale i vidět, podpořte nás! Rozjeli jsme projekt na Startovači a připravili odměny pro každého, kdo mám pošle nějaký finanční příspěvek.

Vybraný obnos použijeme na úhradu pronájmu sálu, zajištění technického zázemí pro vysílání, kvalitního zvuku i obrazu... a když něco zbude, tak na cesťáky pro kapely, které vystupují bez nároku na honorář. Pokud nějaké peníze zůstanou, tak je využijeme pro další vybavení studia.

Kostka rádio slaví narozeniny.