FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaMůžete se hlásit na podzimní stáže ve Španělsku.
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Sportovní den
2019-10-01 Exkurze Hyundai
Vsetínské vrchy - G5.A
Anglická snídaně třídy P3.A
Florbalový turnaj tříd
Předvánoční odpoledne s lyceem
Volejbal - Turnaj 17.11.
Mladý Umělec 2010

Můžete se hlásit na podzimní stáže ve Španělsku.   

01.07.2021

Milí studenti.

Nejdříve pár slov k zahraničním akcím obecně: Počítáme s tím, že studenti prvních ročníků vyrazí na tradiční adaptační pobyt do Itálie. Moc nás mrzí, že loňským prvákům to protiepidemická opatření znemožnila, nicméně jako malou náplast jsme povolili třídním učitelům, aby si se svými třídami naplánovali vlastní adaptační akce v září, ale v rozumném rozsahu, protože studenty 2. ročníků čeká v lednu ještě lyžařský výcvik, což je další výdaj, tak je potřeba brát ohled na rodiče, aby to finančně zvládli.

Pokud jde o Španělsko, jde o naši tradiční stáž v letovisku Santa Susanna na pobřeží Středozemního moře nedaleko od Barcelony. Stáž je koncipována do oblasti cestovního ruchu, a mohou se jí zúčastnit studenti druhého až čtvrtého ročníku (včetně 5. a 6. ročníku gymnázií) ze všech oborů, tedy mimo studentů nastupujícího prvního ročníku, kteří mají všichni možnost účasti na adaptačním pobytu v Rimini. Jednáme se zahraniční partnerskou organizací o navýšení počtu účastníků stáže ve Španělsku, už máme souhlas Domu zahraničních služeb, takže je téměř jisté, že počet účastníků navýšíme z původních osmi na dvacet čtyři až třicet dva. Bližší informace vám byly zaslány e-mailem, včetně elektronické přihlášky prostřednictvím google formuláře. Přihlášky můžete posílat do konce prázdnin.

Mějte se hezky, srdečně vás všechny zdravím.

 

 

Karel Kostka

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA