FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaNaši studenti vyhráli národní kolo JA Czech!
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Slavnostní otevření redakce YCube
Seznamovací stáž studentů - Itálie 2012
Soutěž ZAV 26.3.2009 (více na Rserver)
Stáž Řecko
2019-10-09 Projekt Na stromech
Maturitní skupinky 2020
Školní výlet L1.A - 09 (více Rserver)

Naši studenti vyhráli národní kolo JA Czech!   

09.02.2021

 

Studentská firma Glass2go třídy P3.A se umístila na prvním místě v národním kole soutěže JA Top Logo vyhlášené společností JA Czech, v tomto roce zaměřené na grafický design loga a produkci reklamního videa JA Firmy. Odborná porota hodnotila nejen estetický dojem a propojení s předmětem podnikání, ale také vysvětlení filozofie a vzniku loga. U medailonku pak nejen jasnost sdělení, ale také propracovanost obsahu a formy. Velmi si ceníme úspěchu našich studentů v silné konkurenci JA Studentských Firem z celé republiky. Milí studenti, děkujeme za skvělou reprezentaci Střední školy Kostka a poděkování samozřejmě patří i paní učitelce Ing. Martě Grigorovové, které měla nad studentskou firmou gesci.

Junior Achievement CZECH (JA CZECH) je organizace, kterou založil Tomáš Jan Baťa. Jejím posláním je vzdělávat českou mládež tak, aby poznala hodnotu podnikání, porozuměla obchodu a ekonomii, rozvíjela etický postoj k vedení a byla dobře připravena na svět práce.

 


 

 

Soubory ke stažení

doc5Výrobek studentské firmydoc5Výrobek studentské firmy
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA