FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaPROVOZ ŠKOLY OD 27. PROSINCE 2020 DO 10. LEDNA 2021
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Jarní galerie 2020
Vánoční volejbal
Movember
Průvodcovské zkoušky 09
Ples
Jugend debattiert v Havířově
Časopis roku
Halloween 2017

PROVOZ ŠKOLY OD 27. PROSINCE 2020 DO 10. LEDNA 2021   

02.01.2021

Ke dni 2. 1. 2021 se epidemiologická situace jak v ČR, tak na Slovensku zhoršuje. Nařízení vlády ze dne 23. 12. 2020 tedy zůstává v platnosti i na začátku roku 2021 a k žádné změně již nedojde. Do svých mailových schránek jste obdrželi následující zprávu:

 

 

Milí studenti, 

vánoční období je za námi, a my se už musíme připravovat na výuku v nadcházejícím kalendářním roce. Bohužel se naplnila pesimistická prognóza, a my se opět budeme setkávat pouze na dálku. Asi už všichni víte, že od pondělí 4.1.2021 opět začíná distanční výuka pro všechny bez výjimky. Vracíme se tedy k modelu, který už máme vyzkoušený z podzimu.  

Zahájení distanční výuky: 

V prvním lednovém týdnu se na vás obrátí vaši učitelé, aby vás seznámili s plánem na následující týden, pokud to už neučinili. Nadále se budeme držet rozvrhu hodin a učitelé s vámi budou komunikovat online formou videokonferencí, budou vám zadávat úkoly, které máte splnit v určeném čase, a rovněž vám budou zadávat samostatnou práci. 

 

Uzavírání klasifikace za 1. pololetí:

Nezapomeňte, že v tomto měsíci se uzavře klasifikace za 1. pololetí a vy na konci ledna obdržíte pololetní výpis z vašeho vysvědčení. Využijte ještě zbývající čas a pokuste se vše potřebné zvládnout. Vaši učitelé vám určitě budou nápomocni, ale vy, kteří jste v minulém školním roce postoupili do dalšího ročníku, aniž byste si to zasloužili, zapomeňte na to, že nyní to bude stejné. Omlouváme se drtivé většině studentů, pro které tato slova neplatí, ale bohužel někteří se stále nepoučili.  

 

Neklasifikace v předmětu:

Pokud jste v daném předmětu nesplnili, co bylo potřeba, zejména pokud jste se nezapojovali do distanční výuky, váš učitel vás nemusí klasifikovat. Na vysvědčení budete mít uvedeno neklasifikován, a budete muset v průběhu února nebo března složit doklasifikační zkoušku. Snažte se této situaci předejít, a v následujících týdnech se ještě pokuste vše napravit. Vaše hodnocení najdete v bakalářích a varováním by pro vás měly být nejen špatné známky, ale i velké množství hodnocení N. Pokud potřebujete podrobnější informace, obraťte se na své vyučující v jednotlivých předmětech.  

Další informace  

vám budeme sdělovat průběžně, protože situace se stále vyvíjí. Distanční výuka je zatím naplánována na jeden týden, ale vypadá to, že bude trvat déle. Sledujte proto školní poštu i aktuality na webu, kde se vám budeme snažit podávat ty nejaktuálnější informace. 

 

Závěrem  

bychom vám chtěli popřát klidnější zbytek školního roku, co největší pohodu a hlavně zdraví .

 

Karel, David a Ivana Kostkovi

 

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA