ÚvodKostka školaAktualityKostka školaPodpořte "Rozlučkový song Kostka rádia" na Startovači

Pasování třeťáků
Fotro z exkurze G1.A na zámek Vsetín
CERN
Mladý Umělec 2011
Projektový den - komunistická škola
Vznik redakce YCube
Studentské volby
Talentové zkoušky 26.1.2011

Podpořte "Rozlučkový song Kostka rádia" na Startovači

Ahoj všichni!

Dovolte, abychom Vám představili náš nový projekt. Mnozí z vás ho již možná zaregistrovali na sociálních sítích. Jako každý rok, tak i letos budou z rádia odcházet maturanti - tedy my. Ovšem tentokrát to uděláme ve velkém stylu! Chceme se rozloučit tak, aby po nás zůstala aspoň malá památka. Taková, za kterou se nebudeme stydět, která pobaví a zároveň vyvolá pocit nostalgie. My máme jasno. #loučímesestylově

Naším cílem je nahrát písničku v profesionálním studiu a natočit k ní videoklip ještě lepší, než má Leoš Mareš. Zní to šíleně, co? Ale my se toho nebojíme a hodláme to dotáhnout až do konce! A pozor, vy nám s tím můžete pomoct!

Náš projekt prezentujeme na Startovači, což je web, na kterém lidé či firmy finančně podporují začínající zpěváky, umělce nebo třeba cestovatele. První krok máme za sebou. Projekt byl schválen a na tomto webu ho můžete podpořit i vy.

Nebo snad hodláte promarnit jedinečnou šanci na soukromý koncert doma v obýváku, na party nebo ve sprše? Copak byste nechtěli jít na večeři s jedním ze členů Kostka rádia, či samotným kapitánem? A co je víc, než vidět své jméno na zdi slávy u nás ve studiu? Zní to lákavě, co? A přitom k tomu stačí tak málo.

Když kliknete na níže uvedený odkaz, dostanete se přímo na stránku, na které se dozvíte všechno podstatné a kde náš sen můžete podpořit a tím pádem ho pomoct realizovat. Stojí to za to, proto se nebojte. Nám tím pomůžete a navíc získáte naši doživotní lásku.

Jo a nezapomeňte si datum 25. dubna 2019 napsat do kalendáře, protože v tento den náš Rozlučkový song a videoklip odpálíme ven! A budeme i slavit, protože Kostka rádio bude mít 4. narozeniny!

Děkujeme za podporu!

za tým Kostka rádia