FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaPodpořte "Rozlučkový song Kostka rádia" na Startovači
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Stužkovací ples - L4.A
Atletika
Itálie 2017
Atletika - krajské kolo 20.9.2018
Halloween 2010
Studentské prezidentské volby
Seznamovací pobyt 1. ročníků v Itálii
Lyžování v Dolomitech - Cortina d Ampezzo 2018

Podpořte "Rozlučkový song Kostka rádia" na Startovači    

14.02.2019

Ahoj všichni!

Dovolte, abychom Vám představili náš nový projekt. Mnozí z vás ho již možná zaregistrovali na sociálních sítích. Jako každý rok, tak i letos budou z rádia odcházet maturanti - tedy my. Ovšem tentokrát to uděláme ve velkém stylu! Chceme se rozloučit tak, aby po nás zůstala aspoň malá památka. Taková, za kterou se nebudeme stydět, která pobaví a zároveň vyvolá pocit nostalgie. My máme jasno. #loučímesestylově

Naším cílem je nahrát písničku v profesionálním studiu a natočit k ní videoklip ještě lepší, než má Leoš Mareš. Zní to šíleně, co? Ale my se toho nebojíme a hodláme to dotáhnout až do konce! A pozor, vy nám s tím můžete pomoct!

Náš projekt prezentujeme na Startovači, což je web, na kterém lidé či firmy finančně podporují začínající zpěváky, umělce nebo třeba cestovatele. První krok máme za sebou. Projekt byl schválen a na tomto webu ho můžete podpořit i vy.

Nebo snad hodláte promarnit jedinečnou šanci na soukromý koncert doma v obýváku, na party nebo ve sprše? Copak byste nechtěli jít na večeři s jedním ze členů Kostka rádia, či samotným kapitánem? A co je víc, než vidět své jméno na zdi slávy u nás ve studiu? Zní to lákavě, co? A přitom k tomu stačí tak málo. 

Když kliknete na níže uvedený odkaz, dostanete se přímo na stránku, na které se dozvíte všechno podstatné a kde náš sen můžete podpořit a tím pádem ho pomoct realizovat. Stojí to za to, proto se nebojte. Nám tím pomůžete a navíc získáte naši doživotní lásku.

https://www.startovac.cz/projekty/rozluckovy-song-kostka-radia/

Jo a nezapomeňte si datum 25. dubna 2019 napsat do kalendáře, protože v tento den náš Rozlučkový song a videoklip odpálíme ven! A budeme i slavit, protože Kostka rádio bude mít 4. narozeniny!

Děkujeme za podporu!

za tým Kostka rádia 

maturanti Ivet, Áďa, Davča, Filip, Pavel 

a náš kapitán LibČa

 

 

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA