ÚvodKostka školaAktualityKostka školaPraxe v Microsoftu

Anglická snídaně třídy P3.A

Praxe v Microsoftu

28.05.2019

Na Veletrhu studentských firem v Praze dne 4. 4. 2019 jsme my jako firma Rébus vyhráli 1. místo v kategorii Prezentace na pódiu, kde jsme jako jednu z mnoha cen získali i možnost praxe v sídle pražského Microsoftu.

Zarezervovali jsme si místnost pro Coworking na dny 29. 4. – 30. 4. 2019 a naše prezentující pětka, která se skládala z Mariána Žabčíka, Elišky Hrabcové, Kristýny Vodákové, Fatimy Nicoly Khamlichi a Natálie Křapové, se vydala do Prahy.

První den nás čekala prohlídka celé budovy Microsoftu, která se nám moc líbila. Po zbytek dne nás nechali pracovat v coworkingové místnosti, kde jsme měli k dispozici počítače pro usnadnění naší práce.

Druhý den s námi pracovali odborníci přes grafiku a marketing, kteří nám pomohli s naší prezentací na další soutěž a s e-shopem.

Přínosem pro nás byly určité nové zkušenosti, kontakty, a hlavně jsme se mohli dozvědět něco o práci, která by nás v budoucnosti mohla zajímat. Určitě se sem jednou rádi vrátíme.

Natálie Křapová: „Práce v Microsoftu mě velmi bavila a určitě by mi nevadilo, kdybych tam jednou byla zaměstnaná.“

Fatima Nicola Khamlichi: „Moderní technologie, které jsme mohli využívat, nám velmi usnadnily práci.“

Eliška Hrabcová: „Líbil se mi přístup zaměstnanců, kteří nám pomáhali, protože nám to hodně pomohlo a naučili jsme se něčemu novému.“

Praxe v Microsoftu