FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaPraxe v Microsoftu
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Lyžák - L2.A, M2.A
Itálie 1.ročníky
2019-12-12 Vánoční jarmark
Halloween - soutěž masek
2019-11-20 Volejbal-turnaj 17.listopadu
Soutěž v plavání
Návštěva ze slovenské školy

Praxe v Microsoftu   

28.05.2019

Na Veletrhu studentských firem v Praze dne 4. 4. 2019 jsme my jako firma Rébus vyhráli 1. místo v kategorii Prezentace na pódiu, kde jsme jako jednu z mnoha cen získali i možnost praxe v sídle pražského Microsoftu.

Zarezervovali jsme si místnost pro Coworking na dny 29. 4. – 30. 4. 2019 a naše prezentující pětka, která se skládala z Mariána Žabčíka, Elišky Hrabcové, Kristýny Vodákové, Fatimy Nicoly Khamlichi a Natálie Křapové, se vydala do Prahy.

První den nás čekala prohlídka celé budovy Microsoftu, která se nám moc líbila. Po zbytek dne nás nechali pracovat v coworkingové místnosti, kde jsme měli k dispozici počítače pro usnadnění naší práce.

Druhý den s námi pracovali odborníci přes grafiku a marketing, kteří nám pomohli s naší prezentací na další soutěž a s e-shopem.

Přínosem pro nás byly určité nové zkušenosti, kontakty, a hlavně jsme se mohli dozvědět něco o práci, která by nás v budoucnosti mohla zajímat. Určitě se sem jednou rádi vrátíme.

Natálie Křapová: „Práce v Microsoftu mě velmi bavila a určitě by mi nevadilo, kdybych tam jednou byla zaměstnaná.“

Fatima Nicola Khamlichi: „Moderní technologie, které jsme mohli využívat, nám velmi usnadnily práci.“

Eliška Hrabcová: „Líbil se mi přístup zaměstnanců, kteří nám pomáhali, protože nám to hodně pomohlo a naučili jsme se něčemu novému.“

Praxe v Microsoftu
Praxe v Microsoftu
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA