FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaPředběžná přihláška
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Sociologicka exkurze Praha L2.A 6.4.2016
Třetí nultý ročník
Praha - exkurze G2.A
Voda - Vltava
Rádio vysílá žívě
Stáž ve Španělsku 2009
Výtvarné práce G3.A - Stroj času
Francie - projekt Comenius

Předběžná přihláška   

Vyplněním předběžné přihlášky dáváte najevo svůj zájem o studium na naší škole v příštím školním roce. Tato přihláška je nezávazná, pro závazné přijetí je nutno poslat do 1. března 2020 vyplněnou oficiální přihlášku na předepsaném tiskopisu SEVT, který obdržíte u vašeho výchovného poradce nebo si ji můžete stáhnout zde, v elektronické podobě.

Závazná přihláška ke studiu na SŠ pro školní rok 2020/21 - formulář MŠMT - XLSX


Vyplnění předběžné přihlášky doporučujeme i těm, kteří ještě nejsou zcela rozhodnuti o studiu na Kostce škole nebo ji mají až na dalších místech svých budoucích plánů. Kontakt na Vás nám dá možnost pozvat Vás na akce, které připravujeme pro budoucí studenty (např. nultý ročník) a Vy tak budete mít možnost naši školu lépe poznat.


Přihlášku můžete vyplnit přímo na Google formuláři, který je umístěn na odkazu níže. Po vyplnění Vám ihned přijde na kontaktní e-mail potvrzení o odeslání odpovědí a následně v průběhu několika dní Vám na tento e-mail pošleme první informace.

 

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA