FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaPředběžná přihláška
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Stužkovací ples P4.C
Výtvarné práce M1.A, M1.B - Bestiář
Okrskové kolo hokejbalu 10. 4. 2008
Stáž Kréta
Nultý ročník 13.1.2018
Projekt Comenius - Německo
Afrika  - přednáška 24.10.2017
Poslední zvonění a pasování 09

Předběžná přihláška   

 

Vyplněním předběžné přihlášky dáváte najevo svůj zájem o studium na naší škole. Vyplnit formulář doporučujeme i těm, kteří ještě nejsou zcela rozhodnuti o studiu na Kostce škole nebo ji mají až na dalších místech svých budoucích plánů. Kontakt na Vás nám dá možnost pozvat Vás na akce, které připravujeme pro budoucí studenty (např. nultý ročník) a Vy tak budete mít možnost naši školu lépe poznat.

Přihlášku můžete vyplnit prostřednictvím Google formuláře - pro vyplnění formuláře klikněte ZDE.

Po vyplnění Vám přijde na kontaktní e-mail potvrzení o zaregistrování odpovědí a následně Vám budou na kontaktní e-mail zasílány novinky a informace týkající se přijímacího řízení apod..

Předběžná přihláška je nezávazná! Pro závazné přijetí je nutno poslat do 1. března 2021 vyplněnou oficiální přihlášku na předepsaném tiskopisu SEVT, který obdržíte u vašeho výchovného poradce nebo si ji můžete stáhnout v elektronické podobě kliknutím na odkaz níže:

Závazná přihláška ke studiu na SŠ pro školní rok 2021/22 - formulář MŠMT - XLSX

Bližší informace týkající se vyplnění předběžné či závazné přihlášky ke studiu Vám rádi sdělíme na telefonním čísle +420 736 470 609.

 

 

 


 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA