ÚvodKostka školaPředběžná přihláška

Itálie - Rimini
Akce Domova mládeže - Seninka
Stolní tenis-kraj-Hluk-7.11.2006
Okresní kolo ve florbalu chlapců
Nultý ročník II. 2013-2014
Florbal - okrsek muži

Předběžná přihláška

Vyplněním předběžné přihlášky dáváte najevo svůj zájem o studium na naší škole v příštím školním roce. Tato přihláška je nezávazná, pro závazné přijetí je nutno poslat do 1. března 2019 vyplněnou oficiální přihlášku na předepsaném tiskopisu SEVT, který obdržíte u vašeho výchovného poradce nebo si ji můžete stáhnout zde, v elektronické podobě.

Závazná přihláška ke studiu na SŠ pro školní rok 2019/20 - formulář MŠMT - XLSX

Vyplnění předběžné přihlášky doporučujeme i těm, kteří ještě nejsou zcela rozhodnuti o studiu na Kostce škole nebo ji mají až na dalších místech svých budoucích plánů. Kontakt na Vás nám dá možnost pozvat Vás na akce, které připravujeme pro budoucí studenty (např. nultý ročník) a Vy tak budete mít možnost naši školu lépe poznat.

Přihlášku můžete vyplnit přímo na Google formuláři, který je umístěn na odkazu níže. Po vyplnění Vám ihned přijde na kontaktní e-mail potvrzení o odeslání odpovědí a následně v průběhu několika dní Vám na tento e-mail pošleme první informace.