ÚvodKostka školaPředběžná přihláška

Afrika  - přednáška 24.10.2017
Poslední zvonění a pasování 09

Předběžná přihláška

Vyplněním předběžné přihlášky dáváte najevo svůj zájem o studium na naší škole. Vyplnit formulář doporučujeme i těm, kteří ještě nejsou zcela rozhodnuti o studiu na Kostce škole nebo ji mají až na dalších místech svých budoucích plánů. Kontakt na Vás nám dá možnost pozvat Vás na akce, které připravujeme pro budoucí studenty (např. nultý ročník) a Vy tak budete mít možnost naši školu lépe poznat.

Přihlášku můžete vyplnit prostřednictvím Google formuláře - pro vyplnění formuláře klikněte ZDE.

Po vyplnění Vám přijde na kontaktní e-mail potvrzení o zaregistrování odpovědí a následně Vám budou na kontaktní e-mail zasílány novinky a informace týkající se přijímacího řízení apod..

Předběžná přihláška je nezávazná! Pro závazné přijetí je nutno poslat do 1. března 2021 vyplněnou oficiální přihlášku na předepsaném tiskopisu SEVT, který obdržíte u vašeho výchovného poradce nebo si ji můžete stáhnout v elektronické podobě kliknutím na odkaz níže:

Závazná přihláška ke studiu na SŠ pro školní rok 2021/22 - formulář MŠMT - XLSX

Bližší informace týkající se vyplnění předběžné či závazné přihlášky ke studiu Vám rádi sdělíme na telefonním čísle +420 736 470 609.