FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaPřeji všem krásné a pohodové prázdniny.
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Červený den
Volejbal
Mikulášské hrátky
2019-12-03 Florbal Challenge -okres
florbal Brod
Maturity_09 - den 1
2019-09-25 Středoškolský atletický pohár

Přeji všem krásné a pohodové prázdniny.   

01.07.2021

 

Máme za sebou rok silně ovlivněný koronavirovou pandemií, a já vám chci za úsilí, s kterým jste ho překonali, moc poděkovat. Pevně doufám, že od podzimu už se začneme vracet do normálního školního režimu a obnovíme i mimoškolní akce, které k naší škole nerozlučně patří.

V září to bude například vodácký kurz na Vltavě, adaptační pobyt nově nastupujících studentů prvních ročníků v Itálii či sportovní kurzy L4A a M4A. Následovat bude stáž ve Španělsku, kde jsme již získali předběžný souhlas Domu zahraničních služeb s troj až čtyřnásobným navýšením počtu účastníků.

Ve škole už se naplno rozběhly stavební práce, do konce prázdnin zaznamená největší úpravy a rekonstrukce budova A, změn si jistě všimnete hned prvního září, kdy se sejdeme po prázdninách.

Ještě jednou přeji všem hezké prázdniny, dávejte na sebe pozor a ve zdraví, odpočatí a v dobré náladě se nám do školy zase vraťte.

 

Srdečně vás všechny zdravím.

 

Karel Kostka

 

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA