ÚvodKostka školaAktualityKostka školaPříjemná návštěva Střední školy Kostka v zahradě Charity Vsetín

Sprachkurs Zethau
Třídní tabla 2015_2016
Exkurze do firmy Forschner
Přednáška Jiřího Grygara 21. 3. 2019
Španělsko - Jaro
Roverbridge
Expo - Itálie
Lyžařský výcvik na Kohútce

Příjemná návštěva Střední školy Kostka v zahradě Charity Vsetín

Na konci školního roku bylo v Charitě Vsetín veselo. Žákyně Střední školy Kostka 1. ročníku Speciální pedagogiky potěšily naše seniory ze Stacionáře Magnolia návštěvou.

Strávili jsme tak letní dopoledne vzpomínkami, jak senioři studovali a jakou práci dělali.
Dalším tématem bylo jídlo. Mladá děvčata si připravila soutěž o nejlepší piknikový pokrm, sešlo se jich opravdu mnoho. Do hodnocení se zapojili také s nadšením naši senioři, kteří bodovali všechny pokrmy jako výtečné.

Děkujeme děvčatům a paním učitelkám za tento neobyčejný krásný den. Pomáháte nám dělat naše seniory šťastnějšími.

Kolektiv Stacionáře Magnolia Charity Vsetín