FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaPřípravné kurzy k jednotným přijímacím zkouškám.
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Výtvarný kurz lycea
Slavnostní otevření redakce YCube
Fotky k aktualitám
Lyžák - G4.A, M2.A, P2.C
Darování krve 6. 2. 2019
Stužkovací ples
Recitační soutěž
Studentské prezidentské volby

Přípravné kurzy k jednotným přijímacím zkouškám.   

11.02.2021

 

Ačkoli jsme plánovali zajistit přípravné kurzy k jednotným přijímacím zkouškám v tradičních termínech prezenční formou, vládní opatření nám tento přístup zatím znemožňují.

Rozhodli jsme se počkat do 19. 2. 2021, a pokud se opatření rozvolní, kurzy přímo ve škole prezenční formou zorganizujeme. Jestliže stávající protiepidemická opatření budou trvat i nadále a uchazeči o studium nebudou mít do školy přístup, proběhnou přípravné kurzy letos v režimu online. Podrobnosti sdělíme zájemcům v týdnu od 22. 2. 2021. Vzhledem k tomu, že termín přijímacích zkoušek je stanoven na polovinu dubna, zbývá ještě dostatečný časový prostor k tomu, aby se uchazeči o studium mohli ke zkouškám připravit co nejefektivněji a prezenční forma by byla nejvhodnějším řešením. Ještě si tedy chvilku počkejme, uvidíme, jak se bude pandemická situace vyvíjet. Podle toho zvolíme nejlepší možné řešení a zveřejníme ho na webových stránkách školy.

 

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA