ÚvodKostka školaAktualityKostka školaPřípravné kurzy k jednotným přijímacím zkouškám.

Výtvarný kurz lycea
Slavnostní otevření redakce YCube
Fotky k aktualitám
Lyžák - G4.A, M2.A, P2.C
Darování krve 6. 2. 2019
Stužkovací ples
Recitační soutěž
Studentské prezidentské volby

Přípravné kurzy k jednotným přijímacím zkouškám.

11.02.2021

Ačkoli jsme plánovali zajistit přípravné kurzy k jednotným přijímacím zkouškám v tradičních termínech prezenční formou, vládní opatření nám tento přístup zatím znemožňují.

Rozhodli jsme se počkat do 19. 2. 2021, a pokud se opatření rozvolní, kurzy přímo ve škole prezenční formou zorganizujeme. Jestliže stávající protiepidemická opatření budou trvat i nadále a uchazeči o studium nebudou mít do školy přístup, proběhnou přípravné kurzy letos v režimu online. Podrobnosti sdělíme zájemcům v týdnu od 22. 2. 2021. Vzhledem k tomu, že termín přijímacích zkoušek je stanoven na polovinu dubna, zbývá ještě dostatečný časový prostor k tomu, aby se uchazeči o studium mohli ke zkouškám připravit co nejefektivněji a prezenční forma by byla nejvhodnějším řešením. Ještě si tedy chvilku počkejme, uvidíme, jak se bude pandemická situace vyvíjet. Podle toho zvolíme nejlepší možné řešení a zveřejníme ho na webových stránkách školy.