FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaŘeditel k návratu studentů do škol.
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Stužkovací ples L4.A
Florbal krajské kolo dívky - Uherský Brod 19.2.2019
Lyžák M2.A+G4.A+L3.A_TV 13-18. 1. 2019
Lyžák - 3. ročníky
Třídní tabla 2013/2014
Praha L4.A 2017
Piškvorky - školní kolo
Florbal okrsek chlapci - 30.11.2017

Ředitel k návratu studentů do škol.   

25.05.2021

 

Milí studenti, vážení kolegové.

 

Jsem moc rád, že se konečně zase všichni vracíte do školy a život směřuje zpátky do normálních kolejí. Těšil jsem se, že zítra oběhnu třídy a osobně se s vámi přivítám, nicméně máme zrovna den, na který jsou zorganizovány schůzky k podpisům smluv s rodiči našich nových nastupujících studentů, tak to časově nezvládnu. V té souvislosti počítejte zítra s velkým pohybem osob ve školním areálu, kdo přicestujete autem, raději parkujte u Alberta.

Alespoň tedy písemně ke studentům: přeji vám, ať se co nejrychleji a nejpohodověji adaptujete na školní prostředí a podaří se vám získat zpátky návyky, které v době pandemie u některých mohly ztratit na síle nebo dokonce vymizet (od včasného ranního vstávání až po všechny ty činnosti, provázející každodennost, když společnost funguje normálně).

Už jste v minulém týdnu dostali e-mailem pokyny k návratu do školy, jen připomínám, že už je v plném provozu domov mládeže, od zítřka bude i školní jídelna, na pravidelnou linku z Púchova do Vsetína vyrazí školní autobus …

Vracíte se do školy zrovna v období, kdy se rozběhly maturitní zkoušky u šestého a čtvrtých ročníků, což trochu komplikuje běžnou organizaci výuky, takže musíme respektovat fakt, že někteří vyučující budou jako zkoušející nebo přísedící u maturit a některé učebny budou pro maturity vyhrazeny, a tak dojde k některým výměnám a přesunům. Ale to jistě zvládneme stejně jako každý rok.

Kolegům přeji, ať se znovu potkají se studenty, s nimiž bude radost pracovat už nejenom vzdáleně přes počítač, ale tváří v tvář, a ať i oni co nejpohodověji naváží na běžnou denní výuku ve škole, na jakou jsme byli po desetiletí zvyklí.

Závěrem: maturantům nezbývá než popřát hodně štěstí u ústních maturitních zkoušek a u přijímacích zkoušek na vysoké školy, budu držet palce. Pokud by někdo uvažoval o studiu na naší Fakultě společenských studií Vysoké školy Humanitas ve Vsetíně, krátce o oborech hovořím zde.

 

Všechny vás moc zdravím,

 

Karel Kostka

 

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA