ÚvodKostka školaO školeKostka školaNázory absolventůKostka školaRoman Daněk

Movember
Vánoční bruslení
Florbal - okrsek dívky
Poslední zvonění a pasování
Stužkovací ples
Podzimní florbalové turnaje
Florbalový turnaj tříd
Otevírání nové školní budovy

Roman Daněk

Kostka škola pro mě znamená velmi mnoho. Během svého studia na ní jsem navštívil řadu cizích zemí a poznal možnosti cestování i důležitost cizích jazyků. Na střední škole jsem začal v rámci školního sportovního klubu aktivně sportovat a sport zaujímá v mém životě významné postavení. Znalosti, které jsem zde načerpal, mi v mnohých předmětech ulehčily studium v prvním ročníku na VŠ. Už ve 4. ročníku SŠ jsem věděl, že se chci po VŠ vrátit zpět a učit na naší škole. Pracuji zde od roku 2009, baví mne práce se studenty a ve svých hodinách se jim snažím otevírat oči, jak po stránce jazykové, tak po stránce lidské. Přeji všem našim studentům, aby se v životě našli a dělali to, co je baví.

Ing. Roman Daněk, učitel německého jazyka a zástupce ředitele pro organizaci výuky na Střední škole Kostka

Lyžák 2019