ÚvodKostka školaAktualityKostka školaRozhovor: EJ. KOKOS - grind dance z Brna

Exkurze do firmy Forschner

Rozhovor: EJ. KOKOS - grind dance z Brna

16.05.2021

Vysíláním vás provedou Libor & Šimon Čadovi. Otázky a vzkazy napište do komentářů nebo je pošlete jako hlasovou zprávu.

Kapela, která vznikla v Brněnském klubu kousek od hlavasu 25.12. 2015 za účelem rozpadu a dráždění mozkových dutin náhodných posluchačů, hraje grind core okořeněný prvky různých odnoží metalu a havajského folkcoru, a touto kombinací tvoří nový světový žánr, který je populární hlavně u nás na havaji a dovolili jsme si ho nazvat hawaii coco-core. Kapela se skládá ze 4 členů. Za 4 roky funkce na ,,popové" scéně likviduje hitparády českých televizí jako je ESO a Medůza. Jejich snem je, aby každý den byla jedna velká párty... ideálně Beach bitch party

....a jak se řeklo tak se děje. Kapela v březnu 2017 nahrává své první neřadové album The Story of hawaiian shits ...v srpnu vyráží na tour ale žel již bez Mamuta(původní bývalý kytarista EK) Jeho post kytaristy zastupuje basák Dejv.

Na konci léta 2017 a na podzim jede své první mini Tour. A však v krapet pozměněné sestavě. Mamut je zatížen stavbou barbarské osady tak na jeho post zaskakuje bassák Dejv. Hrají po boku kapel jako je Škoda 120, Sodoma Gomora, Carnal Diafragma, Urtikaria Anal a na konci tour hrají v Bavorsku s Urinal Tribunal.

Rok 2018 přináší spoustu super koncertů a zážitků po boku spřátelených i nových kapel. Koncem roku 2018 doplňuje folklorní soubor basák ze střední části Hawaiie Jura aka Trhač který záhy přebírá i manažerský post.

Rok 2019 byl ve znamení nových věcí, bassák Trhač se sehrává se skupinou. Během roku kapela odehrává více jak 20 koncertů mimo jiné například v Polské Wroclavy či Flesh Párty na Slovensku. Ke konci léta jsme stihli nahrát ve studiu Davos ( Vyškov) nový materiál a koncem roku k jedné z nových písní, natočit videoklip... prostě paráda!

Rok 2020 začínáme pěkně z vostra, CD s názvem Triggerfish vychází začátkem února a jako podporu jsme vypustili nový hraný klip k songu Mangozážeh.. v plánu je velká spousta super akcí na které se moc a moc těšíme. :)