ÚvodKostka školaAktualityKostka školaRozhovor: Jan Kopečný a Petr Ryšavý – BOTOX Praha

Řecko
Beseda s pěstitelem kávy z Kolumbie
Výtvarné práce M2.A - Kresba rukou
Halloween 2010
Sportovní den 29.6.2010
Černý den
Obhajoba ročníkových prací L3.A
Voda - Vltava

29.05.2021

Honzu znáte z talentové soutěže Česko hledá SuperStar nebo televizního pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Petr je český divadelní herec a zpěvák, který také hraje v seriálu Sestřičky a Modrý kód.

Otázky a vzkazy napište do komentářů nebo je pošlete jako hlasovou zprávu.

Vysíláním vás provedou Libor a Šimon Čadovi

Produkce: Iveta Bačkovská

Odkaz na vysílání: http://ice6.abradio.cz/kostka128.mp3

Archiv rozhovorů: https://www.youtube.com/c/Kostkaradio

Kapela Botox se veřejnosti představila poprvé v lednu 2018 pilotním singlem s názvem Popelář, ke kterému natočila i videoklip. Popelář se setkal s velmi kladnou odezvou a oblíbili si ho zvláště posluchači rádia Kiss. Záhy následoval ještě videoklip ke skladbě Komplex. Melancholické kytarovce, kterou chtěla kapela demonstrovat multižánrové zaměření své tvorby, v níž si každý z fanoušků dokáže najít to, co je momentálně jeho hudebnímu vkusu nejbližší.

Do třetice ve spolupráci s hudebním producentem a pianistou kapely No Name Zoli Sallaiem vydala kapela v červnu stejného roku singl a videoklip s názvem Stalker. Režie videoklipu se ujal uznávaný francouzský režisér Juan David Salazar. Hlavní roli si zahrála oblíbená novácká moderátorka Lucka Borhyová. Videoklip představila kapela v ranní show Snídaně s Novou.

V současnosti chystají Botox první debutovou autorskou desku, která se na trh dostane na jaře letošního roku. Ochutnávkou z ní je v lednu pokřtěné EP Limited edition 2019, které během vyprodaného koncertu v pražském Lucerna Music Baru pokřtila moderátorka Lucka Borhyová, zpěvák a frontman Kabátů Josef Vojtek a herec a producent Sagvan Tofi.

Během letošního léta se kapela představí na řadě festivalů a městských slavností. Na podzim chystá první klubové turné. Fanouškům se během října a listopadu představí v 10 českých a moravských městech. Pro více informací sledujte profily kapely a Facebooku a Instagramu.

SLOŽENÍ KAPELY

• Jan KOPEČNÝ – zpěv