FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
ODVOLÁNÍ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaS námi pro vás...
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
2019-12-12 Přednáška o argumentaci v debatních soutěžích
Výtvarné práce M1.A, M1.B - Vitráž
Letní renovace školních budov
Stužkovací ples
1. Nultý ročník - G.J.
Zasedání k VŠ
Nultý ročník - 2. setkání
Španělsko

S námi pro vás...   

16.06.2022

 

Studenti SŠ Kostka se aktivně zapojili do veřejného fóra občanů a obyvatel Vsetína s názvem: „S námi pro Vás, za jeden provaz“, které se konalo ve středu 15. června, v 16 hodin, v Domě kultury.

Přítomní měli možnost vyjádřit se k problémům i příležitostem, které ve městě vnímají.

Součástí akce byla ochutnávka fairtradové kávy ve Férové kavárně Lísky, kde jsme také potkali naši studentku Kristinku Koutnou.

Děkujeme všem studentům za aktivní účast a zapojení do diskusí. Byli to: Filip Grbin, Ondřej Filgas, Vojtěch Makyča, Martin Němčák, Jirka Kovář, Ondra Filgas, Alex Šerý a Sebastian Štefka z P1.B; Alžběta Vašková a Natálka Starová z L1.B.

Jejich příspěvky ke společné diskusi byly velmi podnětné. Vážíme si toho, že se zajímají o veřejná témata a život ve městě, ať už jako studenti bydlící v našem domově mládeže nebo obyvatelé města.

O projektech, které navrhovali i naši studenti a byly nominovány do užšího výběru, se bude hlasovat. A právě hlasováním budou vybrány ty, které pak bude město realizovat. Zapojte se! Hlasování bude zveřejněno na stránkách: https://www.mestovsetin.cz/

O projektech města se dozvíte více na: https://www.mestovsetin.cz/seznam-realizovanych-projektu/ds-19265/archiv=0&p1=72062

 

 

S námi pro vás...
forum-15.6.22 (7)
S námi pro vás...
3.forum-15.6.22 (6)
S námi pro vás...
fórum3
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
ODVOLÁNÍ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ