ÚvodKostka školaAktualityKostka školaSLAVNOSTNÍ VYŘAZENÍ MATURANTŮ

Zatmění Slunce na hvězdárně

SLAVNOSTNÍ VYŘAZENÍ MATURANTŮ

10.06.2021

Vzhledem k tomu, že letošní maturanti měli v souvislosti s pandemií Covid 19 přece jenom zhoršené podmínky pro absolvování závěrečného ročníku, rozhodli jsme se jim věnovat zdarma nad rámec běžných dokumentů i mezinárodní certifikát IES (International Education Society), který osvědčuje jejich vzdělání dosažené na naší škole i v zahraničí. Tento dokument obdrží společně s maturitním vysvědčením.