FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaSTAŇ SE ČLENEM SPORŤÁCKÉHO TÝMU KOSTKA ŠKOLY!
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Darování krve 6. 2. 2019
Anglie - Plymouth
Softbal
Praktické maturity
Praha L4.A 2017
Švýcarsko

STAŇ SE ČLENEM SPORŤÁCKÉHO TÝMU KOSTKA ŠKOLY!   

01.03.2021

Michael Jackson v jedné ze svých písní zpívá „Chceš-li udělat svět lepší – změň člověka, co vidíš v zrcadle.“ A tato slova budiž nám pro nadcházející týdny hnacím motorem. Sedět doma a lamentovat nad tím co se smí a co nesmí nám nic pozitivního do života nepřinese. Proto, máš-li chuť něco změnit staň se součástí našeho Kostka škola týmu a pojď do toho s námi! 

Víš, co je to virtuální běh? Teď si asi představuješ nějakou počítačovou hru. Nenech se mýlit, žádné vysedávání u počítače, ale poctivý pohyb na čerstvém vzduchu to je! Můžeš si vybrat aktivitu tobě blízkou, vzdálenost, kterou jsi schopen a ochoten zdolat, můžeš poměřit síly s námi, s kolegy, se svými kamarády, s rodinou, jednoduše se všemi zúčastněnými. Můžeš běžet či jít, s kočárkem, s dětmi, i se svým čtyřnohým přítelem. Můžeme soutěžit každý sám za sebe, ale můžeme soutěžit i jako jeden tým a podpořit tak dobrou věc.  

A víš, co je na tom nejlepší? Vítězem je každý, kdo zvedne zadek od počítače a z gauče a půjde do toho s námi! 

Zaujalo Tě to? Chceš se o tomto projektu dozvědět víc? Tak otevři přílohu, kde najdeš všechny potřebné informace a odkazy na konkrétní akce.  

Samozřejmě nezapomínáme ani na Výzvu k pohybu. Na březen jsme si pro vás připravili cvičení na posílení dolní poloviny těla. Kdo si užil Valentýnskou Cardio Zumbu, může se těšit na pokračování.  

Mějte se pěkně přátelé a neklesejte na

 

Soubory ke stažení

Výzva k pohybu číslo 18 - březenVýzva k pohybu číslo 18 - březen
Staň se členem sporťáckého týmu Kostka školyStaň se členem sporťáckého týmu Kostka školy
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA