ÚvodKostka školaAktualityKostka školaStáž do Španělska - aktualizované pořadí účastníků.

Dolomity - Val Gardena 11.3.2019
3. nultý ročník
Turnaj ve florbalu - chlapci
Florbal cup 5.11.2015
KOSTCA®
Lysá hora

Stáž do Španělska - aktualizované pořadí účastníků.

10.05.2022

Pořadí uchazečů o stáž ve Španělsku červen 2022:

Účastníci:

Kořenková Aneta L1.A

Strnadlová Vendula L1.A

Jurajdová Petra M2.B

Protože jde o závěrečný běh období 2019 – 2022, nelze navýšit počet účastníků, neboť čerpáme poslední prostředky z dotace na toto období. Předpokládáme však, že v dalším období opět počty navýšíme obdobně, jako jsme tak udělali na podzim 2021.

Pokud kdokoli z účastníků ze stáže odstoupí, je třeba, aby nám to dal bezodkladně vědět, bude nahrazen dalším v pořadí náhradníků s přihlédnutí k pohlaví - vzhledem k rozdělení pokojů v hotelu musí být vždy student nahrazen studentem a studentka studentkou. Pokud by se vyčerpal výše uvedený žebříček, sestavený podle výsledků vzdělávání v prvním pololetí tohoto školního roku, oslovíme další studenty v pořadí.

Z hlediska potřebnosti očkování se partnerská organizace nevyjádřila, rozhodnutím ředitele školy jsou tedy do pořadí účastníků i náhradníků zahrnuti všichni přihlášení studenti bez ohledu na to, zda očkováni jsou či nejsou nebo zda prodělali onemocnění covid 19.

Prosíme všechny studenty - účastníky i náhradníky, aby se dostavili do ředitelny školy tento týden ve středu 11. 5. 2022 hned na začátku velké přestávky, dozví se organizační zabezpečení a dostanou všechny podstatné informace ke stáži. Děkujeme.