ÚvodKostka školaAktualityKostka školaStužkovací ples Střední školy Kostka

Softbal

Stužkovací ples Střední školy Kostka

17.11.2019

V programu, který moderují Adéla Šerá a Vratko Kapuš, vystoupí:

Maturitní ples se odehraje ve všech prostorách Domu kultury Vsetín. Do hlavního sálu usadíme především rodiče a hosty studentů, pro další jsou připraveny místa v Horním a Dolním foyer, Malém sále a restauraci. Program budete moci také sledovat na velkoplošné projekci.

VSTUPENKY

Co by to ovšem bylo za ples bez tomboly?

Proto vás touto cestou žádáme o pomoc v podobě věcného daru, ceny, dárkového poukazu nebo balíčku, popřípadě finančního příspěvku. Pokud se rozhodnete ples podpořit, máme nachystány darovací smlouvy, které je možno podepsat při předání daru nebo dle dohody.

Jako protiplnění za poskytnuté ceny a dárky Vám nabízíme možnost prezentace Vaší firmy nebo podnikání, a to například uvedením jména nebo naskenováním vizitky v plesových novinách, na sponzorské nástěnce nebo webových stránkách školy.

Za Vaši pomoc budeme moc vděční, děkujeme.

jménem Plesové společnosti
Mgr. Libor Čada