ÚvodKostka školaAktualityKostka školaSvětluška 2018

Vánoční volejbal
Pišqworky
První příjezd školního autobusu
Volby zástupců do krajského parlamentu mládeže

Světluška 2018

05.10.2018

Letos, stejně jako každý rok, se naše škola zúčastnila sbírky nadace Světluška, která podporuje nevidomé a snaží se je zařadit do běžného lidského života.

Čtyři dvojice vyšly z našeho DM do ulic a tříd naší školy. Lidem a studentům se nabízela rozmanitá škála produktů za symbolické ceny, také se mohlo přispívat dobrovolně i menšími částkami.

Veškerý výtěžek, což bylo letos rekordních 17 132,- Kč, putoval právě na pomůcky pro nevidomé.

Chtěli bychom poděkovat za ochotu a dobré srdce lidí, kteří přispěli i tou nejmenší částečkou, neb na každým z nás záleží.

Budeme se těšit zase příští rok, až se shledáme opět v ulicích a budeme se společně snažit vykouzlit lepší svět.

Za organizátory: Sára R.