ÚvodKostka školaAktualityKostka školaTomáš Šimko mezi oceněnými učiteli Zlínského kraje

Florbalový rurnaj mezi třídami
Vánoční jarmark 2016
Atletika
Daruj krev s (Karlem) Kostkou
Školní kolo mistrovství SŠ v pišqworkách
Mladý Umělec 2010
Ve škole i po škole
florbal Brod

Tomáš Šimko mezi oceněnými učiteli Zlínského kraje

08.04.2019

V souvislosti se Dnem učitelů, který se tradičně slaví 28. března, byli v uherskobrodském muzeu J.A. Komenského oceněni vynikající kantoři ze škol Zlínského kraje. Těší nás, že mezi nimi byl i náš dlouholetý učitel informatiky - Ing. Tomáš Šimko.

Srdečně Tomovi gratulujeme a těšíme se spolu s ním. V jeho případě je medaile za "významný přínos pro vzdělávání a výchovu mladé generace" v těch správných rukou!!!

Článek a fotografie ze slavnostního ceremoniálu

Tomáš Šimko mezi oceněnými učiteli Zlínského kraje