ÚvodKostka školaAktualityKostka školaTřiďte odpad - má to smysl

Memoriál Katky Bělíkové
Lyžařský Kurz 2009/2010
Mladý Umělec 2010
Sportovní den
Exkurze M2.A do Pevnosti poznání Olomouc 21.11.2018
Sjíždění Bečvy na raftech
Poslední zvonění a pasování

Třiďte odpad - má to smysl

05.03.2019

Studenti prvních ročníků se zapojili do projektu „Tonda obal na cestách“. Do školy k nám přijely lektorky, které je seznámily s potřebností třídění odpadů, ukázaly praktické dopady třídění, představily recyklované materiály.

Ve škole už máme koše na třídění papíru a plastů. Věříme, že je chcete a umíte správně využívat a třídit odpad, i když jak zaznělo…nejlepší odpad je ten, který nikdy nevznikne.

Pokud Vás téma zajímá, více se dozvíte zde. Zapojili jsme se do projektu společnosti EKO–KOM a.s.: https://www.tonda-obal.cz/

Co patří do kontejneru na papír- zde !

Co patří do kontejneru na plast - zde !

Co patří do kontejneru na sklo – zde !

Kam patří nápojové kartony – zde !

Pokud by téma zaujalo například studenty novinařiny… v rámci projektu můžeme získat body za natočení videa o třídění, napsání článku a fotografie atd… více zde!

Ukázka co natočili v ZŠ Trávníky – zde !  a zde !

O tématu si přečtete i na našem Fb.

Třiďte odpad - má to smysl