FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaUchazeči a přijímací řízení.
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Maturitní fotky
Stáž Itálie
Výtvarné práce M1.A, M1.B - Bestiář
Praktické maturity 09 (více - Rserver)
Lyžák - 2. ročníky
Sportovní kurz tříd M3A+L3A+G5A
Rozloučení s Markusem Mintonem
Den s nemocnicí

Uchazeči a přijímací řízení.   

15.04.2021

Milí uchazeči o studium, vážení rodiče.

Informujeme Vás, že jsme dnešního dne odeslali všem uchazečům písemnou pozvánku k jednotným přijímacím zkouškám. Dopis obsahuje tři dokumenty. Prvním je průvodní dopis, ve kterém je mimo jiné vygenerováno unikátní číslo, pod kterým bude uchazeč veden v přijímacím řízení. Druhým je pozvánka k vykonání testů, kterou jsme vytiskli z centrální databáze CERMAT (Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání), kde je konkretizováno vše potřebné k řádnému průběhu zkoušky), a třetím je „Organizační zabezpečení“, kde jsou ve stručnosti uvedeny informace o příjezdu ke škole, časech, možnostech parkování, povinnému testování na Covid – 19 na ZŠ (jehož výsledek se předkládá při vstupu do budovy SŠ) atd.

Předpokládáme, že by Vám měl být dopis doručen nejpozději do úterý 20. 4. 2021. Pokud byste jej neobdrželi do konce příštího týdne, kontaktujte paní Houserovou (Telefon: +420 571 415 832; Mobil: +420 736 470 609; E-mail: houserova.martina@kostka-skola.cz). 

 

Zdraví Vás a úspěch v přijímacím řízení přeje

vedení školy

 

P. S. Na základě pokynů MŠMT ČR jsme povinni upozornit na nutnost prokázat se při příchodu na SŠ negativním testem na Covid - 19. Více máte uvedeno v odeslaném dopise.

 

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA