ÚvodKostka školaAktualityKostka školaVIII. ročník Memoriálu Katky Bělíkové – 26.11.2019

Sportovní den
Volejbal - okres dívky
Francie - projekt Comenius
2019-08-29 Focení všech zaměstnanců školy
Švýcarsko
Třídní tabla 2011/2012
Volejbal - okres (dívky)
Lyžák - G4A, P2.A, P2.B

VIII. ročník Memoriálu Katky Bělíkové – 26.11.2019

VIII. ročník Memoriálu Katky Bělíkové – 26.11.2019

V úterý, dne 26.11., se ve sportovní hale sešla široká kostkáčská fotbalová veřejnost, aby svými výkony na hřišti uctila památku naší absolventky Katky Bělíkové.

Po lítých bojích ve čtyřech základních skupinách, jež byly děleny dle ročníků, vykrystalizovala pro  semifinále následující čtveřice družstev, a sice P1.A, L2.A, P3.B a G6.A. Ze dvou duelů postoupily do finále týmy L2.A a G6.A, přičemž vítězství dobyli, jako vůbec první lyceáni v historii turnaje,  plejeři z El dvojky. Stříbro získali poněkud překvapivě maturanti z gymplu a bronz brali tentokrát třeťáci podnikatelé z Béčka. Zvláštní cenu získal rovněž tým M1.A, který suverénně zvítězil v kategorii čistě ženských družstev. Jako nejlepší hráči byli direktoriátem turnaje zvoleni Tomáš Chrudina (L2.A), Samuel Krajčík (G6.A) a Juraj Riedel (P4.A)

Všem týmům tímto děkujeme za účast, zraněným přejeme brzké uzdravení a těšíme se zase za rok.

Dan Jokeš + prokouč Bory