FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaVýstava Na stromech a konference Venku
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Florbal cup - Brno 6.4.2018
Imatrikulace VŠ
Ingolstadt_Vsetín
Maturitní generálka - NJ
Jugend debattiert v Havířově
Okresní kolo konverzace v NJ
2019-09-10 Itálie
Atletika

Výstava Na stromech a konference Venku   

03.10.2021

 

Ve světovém týdnu důstojné práce (3.10. – 10.10.2021) pořádá naše škola spolu s Muzeem regionu Valašsko a organizací Fairtrade Česko a Slovensko výstavu Na stromech v zámeckém parku, u Horního náměstí.

Výstava zůstane po celý týden veřejně přístupná zdarma. Tématem celorepublikového výstavového happeningu na podporu důstojné práce je letos život pěstitelů bavlny s názvem Život v bavlně.

Naše škola nese certifikát Fairtradová škola, není nám lhostejný osud a pracovní podmínky nikoho, kdo pěstuje bavlnu i na naše oděvy. Zasazujeme se za důstojné pracovní podmínky, bezpečnost a ochranu zdraví všech, kteří pracují. Situaci v cizích zemích nemůžeme přímo měnit, ale můžeme o tom mluvit a vyjádřit podporu těm, kteří jsou součástí nekalých praktik nadnárodních společností.

Na výstavu Vás srdečně zveme.

V případě příznivého počasí vydrží plakáty na stromech až do soboty 10.10.2021, v případě deště může být výstava ukončena dříve, pokud budou plakáty poškozeny.

 

V rámci víkendu proběhla konference organizace LÍSKA, z. s. s atraktivním názvem VENKU. Byla určena učitelům od mateřských, přes základní až po střední školy, ale zejména koordinátorům environmentální výchovy na školách. Také jsme se zapojili. Za organizační pomoc patří díky studentce Kristině Koutné (G4.A).

 

Výstava Na stromech  a konference Venku
Na-stromech-park.
Výstava Na stromech  a konference Venku
konf-VENKU
Výstava Na stromech  a konference Venku
Na-stromech-park.2
Výstava Na stromech  a konference Venku
Na-stromech-park.3
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA