FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaVýuka
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Španělsko
Fotbal
Vánoční večírek
Olympijský park - Letná
OH_Soči - Hokej
Stáž ve Španělsku - 1.turnus
Lyžák 2. týden L2.A+P2.B
Výtvarné práce M1.A, M1.B - Bestiář

Výuka   

02.10.2020

Milí studenti, vážení kolegové.

Posíláme několik důležitých informací, které jsou v mnoha případech i odpovědí na vaše časté dotazy:

Podle posledních informací by příští týden měla probíhat prezenční výuka. Tzn., že počítáme s tím, že půjdeme normálně do školy. Bohužel tato skutečnost se může poměrně rychle změnit rozhodnutím z „vyšších míst,“ která musíme respektovat. Sledujte proto všechny dostupné informační kanály: školní poštu, školní web, bakaláře.

Např. už teď máme signály, že definitivní rozhodnutí o případném zavření škol v našem okrese může padnout až v pátek 2.10. po obědě. Tak buďte ve střehu!

S výše zmíněnou skutečností souvisí i objednávání stravy. Pokud by KHS zavřela všechny školy ve Zlínském kraji od pondělí 5.10., částka za objednanou stravu (kterou byste si nestihli odhlásit), by vám propadla. Doporučujeme stravu na pondělí radši neobjednávat, a zvolit jinou formu stravování.

Na stále se množící dotazy, zda v letošním roce proběhne tradiční maturitní školní ples, musíme odpovědět záporně. Stejně tak, jako na drtivé většině škol, jsme nuceni oznámit, že ples se neuskuteční. Mrzí nás to, ale momentálně nikdo není schopen ani rámcově nastínit vývoj situace v následných týdnech a měsících. A vzhledem k tomu, že tato akce bývá připravována s velkým časovým předstihem, není její uskutečnění reálné. A na plané sliby teď opravdu není prostor, takže případný náhradní termín nelze stanovit.

Trvale se mění odjezdy autobusu od školy:

pondělí, středa a pátek.                    13.40 hod

 

úterý a čtvrtek                                 14.40 hod.

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA