ÚvodKostka školaAktualityKostka školaVýuka od pondělí 21. 9. 2020 pokračuje v běžném denním režimu

Noví studenti v Itálii
Mikulášská laťka
Stáž v Itálii - Březen
Konverzační soutěž v NJ
Stužkovací ples - P4.A
Movember
Florbalový turnaj tříd
2019-09-19 Přespolní běh

Výuka od pondělí 21. 9. 2020 pokračuje v běžném denním režimu

19.09.2020

Běžná prezenční (denní) výuka ve škole bude od pondělí 21. 9. 2020 probíhat dle stálého rozvrhu. Školní autobus z Púchova pojede v pondělí ráno normálně, omezení týkající se v důsledku protiepidemických opatření přeshraničního styku mezi ČR a SR se netýkají studentů. Je však potřeba mít u sebe pro jistotu při každém překročení hranic ISIC kartu, případně potvrzení o studiu, které si lze nechat hned v pondělí potvrdit ve škole.

Oproti poslední informaci, která byla studentům zaslána mailem, se povinnost nosit roušky ve společných prostorách školy (i v autobusu) rozšířila rozhodnutím vlády i na prostory ve třídách. Roušku si lze krátkodobě sejmout v nezbytných případech, v jídelně a při hygieně na sociálních zařízeních.

Nařízením Ministerstva školství ČR se povinnost nosit roušky nevztahuje na internáty a domovy mládeže, jde-li o zaměstnance nebo ubytované studenty, přesto bychom uvítali, kdyby ve společných prostorách i zde studenti s ohledem na ostatní spolubydlící roušky používali. V tomto případě je ovšem nošení roušek dobrovolné. Ve škole je dostatek dezinfekčních prostředků na ruce, prosíme o jejich používání.

Jestliže se u někoho objeví i drobné příznaky respiračního onemocnění, případně horečka, je rozumné zůstat doma a do vyučování nechodit. Pokud se příznaky objeví u ubytovaného studenta, je třeba nahlásit stav u vychovatelů a co nejrychleji odcestovat po souhlasu rodičů domů.

Na domov mládeže mohou ubytovaní studenti přijíždět již v neděli 20. 9. od 16.00 hod.