FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaVýuka od pondělí 21. 9. 2020 pokračuje v běžném denním režimu
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
První příjezd školního autobusu
Řecko
Vánoční turnaj tříd 17. 12. 2019
Plavecká soutěž měst
Letní sportovní kurz od 11.6.2018
2020-09-02 Vltava
Maturitní generálka - NJ
Mladý umělec

Výuka od pondělí 21. 9. 2020 pokračuje v běžném denním režimu   

19.09.2020

Běžná prezenční (denní) výuka ve škole bude od pondělí 21. 9. 2020 probíhat dle stálého rozvrhu. Školní autobus z Púchova pojede v pondělí ráno normálně, omezení týkající se v důsledku protiepidemických opatření přeshraničního styku mezi ČR a SR se netýkají studentů. Je však potřeba mít u sebe pro jistotu při každém překročení hranic ISIC kartu, případně potvrzení o studiu, které si lze nechat hned v pondělí potvrdit ve škole.

Oproti poslední informaci, která byla studentům zaslána mailem, se povinnost nosit roušky ve společných prostorách školy (i v autobusu) rozšířila rozhodnutím vlády i na prostory ve třídách. Roušku si lze krátkodobě sejmout v nezbytných případech, v jídelně a při hygieně na sociálních zařízeních.

Nařízením Ministerstva školství ČR se povinnost nosit roušky nevztahuje na internáty a domovy mládeže, jde-li o zaměstnance nebo ubytované studenty, přesto bychom uvítali, kdyby ve společných prostorách i zde studenti s ohledem na ostatní spolubydlící roušky používali. V tomto případě je ovšem nošení roušek dobrovolné. Ve škole je dostatek dezinfekčních prostředků na ruce, prosíme o jejich používání.

Jestliže se u někoho objeví i drobné příznaky respiračního onemocnění, případně horečka, je rozumné zůstat doma a do vyučování nechodit. Pokud se příznaky objeví u ubytovaného studenta, je třeba nahlásit stav u vychovatelů a co nejrychleji odcestovat po souhlasu rodičů domů.

Na domov mládeže mohou ubytovaní studenti přijíždět již v neděli 20. 9. od 16.00 hod.

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA