FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaVýzva k pohybu č. 21 - duben 2021.
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Halloween
Florbal okrsek dívky - 13.12.2017
Ocenění účastníků prezentiády a fin. gramotnosti
Morava - voda - 09
Švýcarsko
2019-12-12 Vánoční turnaj
Florbalový turnaj - chlapci
Stáž v Anglii

Výzva k pohybu č. 21 - duben 2021.   

29.03.2021

Zdravíme vás přátelé! 

Blíží se nám duben a my pro vás máme na tento měsíc připraven seriál o zdravé chůzi. Krásně se nám to sešlo s Výzvou od Asociace školních sportovních klubů.  

Jistě jste v poslední době zaznamenali volání o pomoc od zoologických zahrad napříč naší zemí. Tolik oblíbené ZOO Zlín se těžká situace pochopitelně taktéž citelně dotýká. Obchodní akademie Tomáše Bati a VOŠE Zlín přišla v tomto měsíci s akcí na podporu Zoo Zlín, kterou nazvala "Pomáháme pohybem aneb strava nejen pro puštíka." Na tuto akci navazuje AŠSK vyhlášením distanční soutěže pro střední školy Zlínského kraje.  

Protože máme zlínskou ZOO moc rádi, a protože víme, že naše škola je plná nadšených sportovců, bez váhání jsme naši školu do projektu zapojili. A teď je to na nás všech přátelé! Každý krok má svou cenu a každý nachozený či naběhaný kilometr pomůže zlínské ZOO překlenout tuto složitou dobu. Neváhejte a pomozte! Radost z pohybu teď budete mít dvojnásobnou. 

Tato akce bude probíhat v termínu od 5. do 30. dubna. Začátkem dubna nám přijde do emailu název týmu, pod kterým budeme v aplikaci Strava sbírat kilometry na podporu zlínské ZOO. Jakmile budeme název, pod kterým bude naše škola soutěžit znát, ihned vám ho přepošleme. Pak už postačí jediné, stáhnout si aplikaci Strava do vašeho telefonu, přihlásit se do našeho týmu a minimálně jednou za týden vyrazit se zapnutou aplikací v kapse do přírody a svou aktivitu zaznamenat. Veškeré potřebné informace k soutěži i fungování aplikace Strava najdete v dnešní Výzvě k pohybu s číslem 21. 

Nebuďme lhostejní a pojďme společně podpořit dobrou věc! 

A pro studenty máme ještě jednu motivaci, každý, kdo se do tohoto projektu zapojí, získává automaticky jedničku z tělesné výchovy!  

Pedagogům, kamarádům, rodinným příslušníkům a všem příznivcům naší školy, kteří do toho jdou s námi, jistě postačí dobrý skutek a krásný pocit, který je po všech těch nachozených a naběhaných kilometrech bude hřát na ❤️. 

Zdraví a za podporu předem děkují Vaši tělocvikáři 

zoo zlín obchodní akademie zlín (zoozlin.eu)

 

Soubory ke stažení

Výzva k pohybu číslo 21 - Strava pro puštíkaVýzva k pohybu číslo 21 - Strava pro puštíka
AŠSK Jak na to (1)AŠSK Jak na to (1)
Propozice 1. ročníku Distančního sportování SŠ (1)Propozice 1. ročníku Distančního sportování SŠ (1)
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA