FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaVýzva k pohybu č. 23 duben 2021
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Poslední zvonění
Stolní tenis-kraj-Hluk-7.11.2006
Nultý ročník - IV. setkání
Pětiboj
Stáž v Anglii
Halloween
Běžky 2 - 18.2.2019
Lyžák - G4A, P2.A, P2.B

Výzva k pohybu č. 23 duben 2021   

13.04.2021

Zdravíme vás! 

Rádi bychom v první řadě poděkovali všem, kteří svým pohybem pomáhají podpořit zlínskou ZOO v nelehké době. Moc si vážíme každého vašeho našlapaného a naběhaného kilometru. Zdá se, že v posledních dnech se dostáváme pěkně do tempa

Jen tak dál přátelé, kus cesty máme ještě před sebou! 

A jedna důležitá poznámka: Vždy když si zapínáte aplikaci Strava, zkontrolujte prosím, že máte nastaven běh (botička v běhu - došlap na špičku) a to i přes to, že zrovna jdete na procházku. Jedině tak se vaše našlapané a naběhané kilometry přičtou do celkového balíku!

V dnešní Výzvě k pohybu vám přinášíme základní informace o Nordic walkingu neboli Severské chůzi. Jistě při vašem putování přírodou potkáváte lidi s holemi v rukou. K čemu jsou hole dobré, jak je správně používat a jaký mají přínos pro naše zdraví, to vše se dozvíte v dnešním dokumentu. 

Pokud budete mít k tomuto tématu jakékoli dotazy, neváhejte se na mne obrátit! A pokud byste si chtěli chůzi s holemi vyzkoušet, taktéž se mne nebojte kontaktovat, ráda vám je ze školy zapůjčím, ať si jejich přínos můžete na vlastní kůži vyzkoušet 

Mějte se pěkně a užívejte si pohyb na čerstvém vzduchu.

 

Zdraví Vaši tělocvikáři 

 

Soubory ke stažení

Výzva číslo 23 - duben 2021Výzva číslo 23 - duben 2021
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA