FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaVýzva k pohybu č. 25 - duben, květen 2021
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Akademie I. (více Rserver)
Vánoce v MŠ s M1.A 13.12.2018
Dolomity - Val Gardena 11.3.2019
Kostkatlon - závod dvojic
2019-11-06 Volejbal chlapci okrsek
Den jazyků na ZŠ Karolinka 2017
Výtvarné práce M1.A, M1.B - Bestiář

Výzva k pohybu č. 25 - duben, květen 2021   

26.04.2021

 

Zdravíme Vás!

Blíží se nám závěr naší mise na podporu zvířátek v ZOO Lešná (akce končí 30. dubna). Věříme, že v závěru našeho snažení do toho ještě pořádně šlápneme a nenecháme se zahanbit!  

Během dubna jsme se vám snažili za pomoci krátkého seriálu o chůzi, přinést co nejvíce praktických informací o této pohybové aktivitě. Květen bude ve znamení běhu. Opět vám postupně nadávkujeme informace, které vám, doufáme, budou k užitku. Pochopitelně se budou týkat běhu. Povíme vám, jak začít, jak se správně rozcvičit, jaké jsou zásady zdravého běhu a mnohé další zajímavosti, týkající se této oblíbené sportovní disciplíny.  

Tento přechodný týden využijeme jako zahřívací. Jak se z chodce stát co nejsnadněji běžcem? Je to snadné, stačí střídat chůzi a běh. Říká se tomu lidově Indiánský běh. Tedy chvilku běžím, chvilku jdu. Více už v kratičkém videu, které najdete v dnešní Výzvě k pohybu s číslem 25. 

A protože víme, že motivace je třeba a také víme, že běžecké začátky jsou těžké a mnohdy bolí, přidáváme jedno motivační video. Ať už budou Vaše pocity na začátku Vaší běžecké kariéry jakékoli - vytrvejte! Nevzdávejte to! Ten pocit po doběhnutí stojí za to zažít! 

Mějte pěkný týden! 

Chůzi a běhu zdar! 

 

Soubory ke stažení

Výzva číslo 25, květenVýzva číslo 25, květen
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA