ÚvodKostka školaAktualityKostka školaVýzva k pohybu č. 6 - listopad 2020

Švýcarsko

Výzva k pohybu č. 6 - listopad 2020

23.11.2020

Dnes však ještě závěrečná Výzva k pohybu týkající se jógy. Na závěr jsme si pro Vás připravili jeden bonus! Kromě pěti posledních pozic pro jogíny začátečníky, krátké jógové sestavy pro dobrou náladu ze sekce pro mírně pokročilé a závěrečné sestavy pro pokročilé jsme nemohli opomenou POZDRAV SLUNCI. Co by to bylo za lekce jógy bez tohoto pozdravu. Kromě grafického znázornění všech pozic, které tato krátká sestava obsahuje, máte k dispozici také video, podle kterého si můžete pozdrav slunci zacvičit a na vlastní kůži prožít a přidali jsme i pár slov, k čemu je konkrétně toto cvičení dobré, co nám může do života přinést a kdy nejlépe tuto sestavu cvičit - což asi není těžké uhodnout. Pokud stále sbíráte inspiraci na vánoční dárky přinášíme vám i tip na dobré čtení.

Doufáme, že pro vás byly jógové pohybové výzvy přínosné, že jste si s námi zacvičili, a že jste na vlastní kůži poznali přínos tohoto cvičebního systému.

Mějte se hezky.

Petra

PS zítra máme tělocvikářskou videokonferenci, zkusím tedy kolegy tělocvikáře pobídnout k vyzkoušení jógové pozice Vrány, jak bylo v jednom dotazníku žádáno. Jsem zvědavá, jak se této výzvy kolegové zhostí.