FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaVýzva k pohybu č. 6 - listopad 2020
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Vánoční sportování
2. nultý ročník
Lyžák - L2.A, P2.A, P2.B
Florbal cup
Matematický klokan a aprílový fantóm
Nultý ročník IV. setkání
Helloween

Výzva k pohybu č. 6 - listopad 2020   

23.11.2020

Dnes však ještě závěrečná Výzva k pohybu týkající se jógy. Na závěr jsme si pro Vás připravili jeden bonus! Kromě pěti posledních pozic pro jogíny začátečníky, krátké jógové sestavy pro dobrou náladu ze sekce pro mírně pokročilé a závěrečné sestavy pro pokročilé jsme nemohli opomenou POZDRAV SLUNCI. Co by to bylo za lekce jógy bez tohoto pozdravu. Kromě grafického znázornění všech pozic, které tato krátká sestava obsahuje, máte k dispozici také video, podle kterého si můžete pozdrav slunci zacvičit a na vlastní kůži prožít a přidali jsme i pár slov, k čemu je konkrétně toto cvičení dobré, co nám může do života přinést a kdy nejlépe tuto sestavu cvičit - což asi není těžké uhodnout. Pokud stále sbíráte inspiraci na vánoční dárky přinášíme vám i tip na dobré čtení.

Doufáme, že pro vás byly jógové pohybové výzvy přínosné, že jste si s námi zacvičili, a že jste na vlastní kůži poznali přínos tohoto cvičebního systému. 

Mějte se hezky. 

Petra

PS zítra máme tělocvikářskou videokonferenci, zkusím tedy kolegy tělocvikáře pobídnout k vyzkoušení jógové pozice Vrány, jak bylo v jednom dotazníku žádáno. Jsem zvědavá, jak se této výzvy kolegové zhostí.

 

Soubory ke stažení

 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA