FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaZaložili jsme tradici knižních bazárků
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Život ve škole
Olympijský park - Letná
Burzy vzdělávání 5.12.2017
Florbalový turnaj - dívky
Halloween 2010
Průvodcovské zkoušky
Pišqworky
Ingolstadt_Vsetín

Založili jsme tradici knižních bazárků   

08.05.2019

Ve středu 8. května 2019 si v zámku Vsetín dali dostaveníčko milovníci dobré kávy a čtení. 

V rámci Vsetínských dnů pro fair trade nabídli studenti SŠ Kostka a Muzeum regionu Valašsko návštěvníkům vsetínského zámku ochutnávku fairtradové kávy a k tomu jim v rámci Knižního bazárku dali možnost vyměnit si přečtené knihy za nové, popřípadě zapojit se do charitativního projektu a zakoupit si za dobrovolný příspěvek knihu či ji darovat.  Po dohodě s více než čtyřiceti zapojenými, předají studenti výtěžek této akce, téměř dva tisíce korun, rodině Koudelových z Huslenek, kterým letos o Velikonocích vyhořel dům. Původně chtěli studenti poslat příspěvek na transparentní účet, který zřídila obec Huslenky, ale nakonec se rozhodli, že předají výtěžek osobně, na koncertě ve Vsetíně, který pro rodinu uspořádají místní kapely ve čtvrtek 23. 5. 2019 a tím podpořit i tento koncert.

Další Knižní bazárek se v Muzeu regionu Valašsko, v zámku Vsetín, uskuteční v neděli 23. června 2019 od 14.00 hod. Přijďte si vybrat knihu, darovat či koupit knihu, k tomu dostanete dobrou fairtradovou kávu a menší děti si mohou vyrobit záložky do knihy či vykreslit omalovánky. Opět půjde o charitativní prodej a výtěžek pak bude tentokrát předán v Rodinném a mateřském centru Sluníčko ve Vsetíně.

Budeme se těšit na vaši účast, protože: kniha a káva, radost nám dává!

 

Poděkování patří Aničce Malové (G3.A), Aničce Ševčíkové (G5.A) za pomoc a kolegyním paní učitelce Ondrové a paní učitelce Hrubé za podporu akce.

 

 

Založili jsme tradici knižních bazárků
Založili jsme tradici knižních bazárků
Založili jsme tradici knižních bazárků
Založili jsme tradici knižních bazárků
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA