ÚvodKostka školaAktualityKostka školaZveme Vsetín na výstavu NA STROMECH

Movember

Zveme Vsetín na výstavu NA STROMECH

05.10.2018

Výstavový happening probíhá po celé republice během Týdne důstojné práce od soboty 6.10. 2018 do soboty 13.10.2018 v týdnu, kdy se slaví Světový den důstojné práce (7 . října).

Také naše škola se aktivně zapojila, někteří žáci již potřetí… organizujeme výstavu v parku u zámku Vsetín. Instalace výstavy a kafíčkový happening proběhne v sobotu 6.10. od 14.00 hod., přijďte přiložit ruku k dílu nebo si jen dát kafe a začíst se.

Druhou výstavu organizuje LÍSKA, z.s. spolu s Fairtradovými školami Vsetína, a to na náměstí před knihovnou.

Zastavte se… začtěte se…. Děkujeme.

Jaroslava Ševčíková

7.10.2018: Výstavy jsou již instalovány... a konají se ve Vsetíně na dvou místech, vždy v příjemném prostředí „okolo“ krásných stromů. První výstava na náměstí, před knihovnou, kde ji instalovala LÍSKA, z.s., a s ní i naše dvě žákyně Anna Ševčíková (G5.A) a Kristina Koutná (G1.A) a druhá v parku před zámkem Vsetín, kde instalaci i ochutnávku fairtradové kávy zajistili: Anna Ševčíková (G5.A), Veronika Taranová (G4.A) a Jozef Močko (G1.A), poděkování patří i panu učiteli Čadovi, který přišel akci podpořit.

Výstavy čekají jen na Vás. Měly by sloužit k informování veřejnosti až do soboty 13.10.2018.

Více o akci zde: https://www.nazemi.cz/cs/vystava-na-stromech

Zveme Vsetín na výstavu NA STROMECH