ÚvodKostka školaAktualityKostka školaZveme Vsetín na výstavu NA STROMECH

Nultý ročník II. setkání
Nultý ročník - 4. setkání
Stáž Španělsko
Školní kolo mistrovství SŠ v pišqworkách
Nultý ročník - 1. setkání
Maturitní ples 2016
Itálie - Rimini 2014

Zveme Vsetín na výstavu NA STROMECH

05.10.2018

Výstavový happening probíhá po celé republice během Týdne důstojné práce od soboty 6.10. 2018 do soboty 13.10.2018 v týdnu, kdy se slaví Světový den důstojné práce (7 . října).

Také naše škola se aktivně zapojila, někteří žáci již potřetí… organizujeme výstavu v parku u zámku Vsetín. Instalace výstavy a kafíčkový happening proběhne v sobotu 6.10. od 14.00 hod., přijďte přiložit ruku k dílu nebo si jen dát kafe a začíst se.

Druhou výstavu organizuje LÍSKA, z.s. spolu s Fairtradovými školami Vsetína, a to na náměstí před knihovnou.

Zastavte se… začtěte se…. Děkujeme.

Jaroslava Ševčíková

7.10.2018: Výstavy jsou již instalovány... a konají se ve Vsetíně na dvou místech, vždy v příjemném prostředí „okolo“ krásných stromů. První výstava na náměstí, před knihovnou, kde ji instalovala LÍSKA, z.s., a s ní i naše dvě žákyně Anna Ševčíková (G5.A) a Kristina Koutná (G1.A) a druhá v parku před zámkem Vsetín, kde instalaci i ochutnávku fairtradové kávy zajistili: Anna Ševčíková (G5.A), Veronika Taranová (G4.A) a Jozef Močko (G1.A), poděkování patří i panu učiteli Čadovi, který přišel akci podpořit.

Výstavy čekají jen na Vás. Měly by sloužit k informování veřejnosti až do soboty 13.10.2018.

Více o akci zde: https://www.nazemi.cz/cs/vystava-na-stromech

Zveme Vsetín na výstavu NA STROMECH