ÚvodKostka školaO školeKostka školaAreál školy

2. nultý ročník
Různé
Prezentiáda - Krajské kolo
Matematický klokan a aprílový fantóm
Konverzační soutěž NJ 2017
Itálie 1.ročníky
Volejbalové turnaje
Sbírka pro Dominiku Madalovou

Areál školy

Kde nás najdete?

Areál Střední školy Kostka se nachází nedaleko centra Vsetína, cca 5 minut pomalé chůze od autobusového i vlakového nádraží, zastávka MHD je přímo před objektem.

GPS - 49.3345292N, 18.0016953E

MAPY.CZ - Pohled na školní budovy "z ptačí perspektivy"

Pohled zvenku

Základem školního areálu jsou dvě budovy oddělené korytem jasenického potoka. Původní budova A je hlavní školní budovou, budova B obsahuje kromě několika tříd především Domov mládeže a sportovní halu.

Budova A

V hlavní školní budově najdete mj. recepci, ředitelnu, sborovnu, chemickou laboratoř a v zadním traktu budovy se samostatným vchodem také třídu mateřské školy.

Budova A - přístavba

Přístavba hlavní školní budovy A má v nejvyšším patře prosklený ateliér, ve kterém probíha výuka výtvarné výchovy u pedagogických oborů.

Budova B

Druhá školní budova, to je především Domov mládeže a v něm více než stovka ubytovaných studentů školy.