FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaO školeKostka školaAreál školy
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Den učitelů
Slavnostní otevření redakce YCube
Stáž v Anglii
Vánoční volejbal
Pasování maturantů 26.4.2018
voda Vltava
I. nultý ročník 7.11.
Turnaj ve fotbale 22.9.2010

Areál školy   

Kde nás najdete?
 

Areál Střední školy Kostka se nachází nedaleko centra Vsetína, cca 5 minut pomalé chůze od autobusového i vlakového nádraží, zastávka MHD je přímo před objektem.

GPS - 49.3345292N, 18.0016953E

MAPY.CZ - Pohled na školní budovy "z ptačí perspektivy" 

 
 
Pohled zvenku
 

Základem školního areálu jsou tři budovy nacházející se po stranách jasenického potoka. Původní budova A je hlavní školní budovou střední školy, v k sobě přiléhajících budovách B a C na Smetanově ulici působí vedle SŠ také DM, MŠ, ZUŠ a VŠ.

 
 
Budova A
 

V hlavní školní budově najdete mj. recepci, ředitelnu, sborovnu, chemickou laboratoř a v zadním traktu budovy také střešní prosklený výtvarný ateliér a učebnu dramatické výchovy a praktické pedagogiky.

 
 
Budova B
 

Druhá školní budova, to je především Domov mládeže a v něm více než stovka ubytovaných studentů školy. Ale také stupňovitá posluchárna, třídy, sportovní hala nebo keramická dílna.

 
 
Budova C
 

Nová moderní školní budova C byla uvedena do provozu školy v roce 2018 a najdete zde mj. aulu pro 150 posluchačů, gymnastický sál, odborné učebny přírodovědných předmětů a informatiky, ale také učebny jazykové nebo prostory pro výuku hudební výchovy.

 
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA