ÚvodKostka školaO školeKostka školaAreál školy

Den učitelů
Slavnostní otevření redakce YCube
Stáž v Anglii
Vánoční volejbal
Pasování maturantů 26.4.2018
voda Vltava
I. nultý ročník 7.11.
Turnaj ve fotbale 22.9.2010

Areál školy

Kde nás najdete?

Areál Střední školy Kostka se nachází nedaleko centra Vsetína, cca 5 minut pomalé chůze od autobusového i vlakového nádraží, zastávka MHD je přímo před objektem.

GPS - 49.3345292N, 18.0016953E

MAPY.CZ - Pohled na školní budovy "z ptačí perspektivy"

Pohled zvenku

Základem školního areálu jsou tři budovy nacházející se po stranách jasenického potoka. Původní budova A je hlavní školní budovou střední školy, v k sobě přiléhajících budovách B a C na Smetanově ulici působí vedle SŠ také DM, MŠ, ZUŠ a VŠ.

Budova A

V hlavní školní budově najdete mj. recepci, ředitelnu, sborovnu, chemickou laboratoř a v zadním traktu budovy také střešní prosklený výtvarný ateliér a učebnu dramatické výchovy a praktické pedagogiky.

Budova B

Druhá školní budova, to je především Domov mládeže a v něm více než stovka ubytovaných studentů školy. Ale také stupňovitá posluchárna, třídy, sportovní hala nebo keramická dílna.

Budova C

Nová moderní školní budova C byla uvedena do provozu školy v roce 2018 a najdete zde mj. aulu pro 150 posluchačů, gymnastický sál, odborné učebny přírodovědných předmětů a informatiky, ale také učebny jazykové nebo prostory pro výuku hudební výchovy.