ÚvodKostka školaPřijímací řízeníKostka školaNultý ročník

Stáž Španělsko
Volejbalový turnaj "Vsetínský kantor"
Letní renovace školních budov
Poslední zvonění a pasování
Helloween
Exkurze do Osvětimi 09
Okrskové kolo ve florbalu chlapců
Nultý ročník II. 2013-2014

Nultý ročník

Termíny letošních setkání

O co se v tomto projektu jedná?

• Projekt pro žáky 7. až 9. ročníku ZŠ, kteří uvažují o studiu naší školy, mají podánu předběžnou přihlášku nebo nás chtějí jen navštívit.
  • V kruhu svých vrstevníků mají účastníci jedinečnou možnost seznámit ses prostředím školy, jejími pedagogy a „okusit" atmosféru Kostka školy.
  • Jedná se o sérii čtyř sobotních akcí, na kterých se mohou účastníci dozvědět více o náplni studia zvoleného oboru, seznámit se s prostředím školy, jejími pedagogy a „okusit" atmosféru Kostka školy.
  • Jednotlivé lekce jsou samostatnými programy. Do projektu je možné se zapojit i v průběhu nebo lekci vynechat.
  • Náplň je volena s ohledem na osobnostní růst uchazečů. Volitelné semináře, praktická cvičení, testy a hry, mají napomoci následné adaptaci na středoškolský styl výuky.
  • Účastníci mají možnost se spolu se svými spolužáky z nultého ročníku a žáky vyšších ročníků zúčastnit exkurze do předvánoční Vídně.
  • Nejaktivnější a nejúspěšnější absolventi nultého ročníku, kteří nastoupí ke studiu, jsou odměněni účastí na zahraniční exkurzi.
  • Jak se přihlásit?

• E-mailová pozvánka na konkrétní sobotu je posílána všem, kteří u nás mají podánu předběžnou přihlášku.
  • Účast na jednotlivých lekcích prosím dopředu potvrzujte telefonicky na číslech 603 810 271 a 571 415 832 nebo mailem na info@kostka-skola.cz
  • Účastníci neplatí žádný poplatek, akce jsou zdarma a pořádány jako nástavba pátečních Dnů otevřených dveří naší školy.
  • Účast v nultém ročníku je dobrovolná a není podmínkou přijetí ke studiu! Je samozřejmě možné absolvovat pouze vybrané akce.