ÚvodKostka školaKostka rádio

Praha P4.A
Okrskové kolo hokejbalu 10. 4. 2008

Kostka rádio

Jsme skupina studentů nejen oboru Žurnalistika a média vsetínské Střední školy Kostka. Díky naší škole jsme dostali příležitost vytvářet obsah internetového Kostka rádia a webového portálu Ycube.cz a tím nabývat praktické zkušenosti přímo v terénu, což je pro nás cenná životní zkušenost.

Protože jsme mladí a neklidní a svou cestu si teprve hledáme, naše příspěvky, ať už to budou názory nebo zpravodajství či publicistika, se budou snažit hledat odpovědi nejen na naše otázky, ale také na dotazy Vás - našich posluchačů a čtenářů. Čekáme tedy Vaše podněty, názory, ale i příspěvky.

Vysíláme živě od pondělí do pátku od 18 do 20 hodin, poslouchat nás můžete na tomto odkazu, hrajeme písničky na přání a do rádia si zveme zajímavé hosty, muzikanty a kapely.

Napsat nám můžete emailem na adresu redakce@kostka-radio.cz nebo na náš profil na facebooku.

Moderátoři & DJ´s

Členy týmu Kostka rádia jsou studenti ze všech ročníků a oborů naší školy. Má to své výhody, poznají nové lidi a spoustu věcí se naučí od starších a zkušenějších. Každý si nedříve musí projít "vysíláním do zdi" a když to zvládne, nastoupí do živého vysílání.

Studentský portál ycube.cz

Školní internetový portál Ycube.cz vzniká v plné režii studentů oboru Žurnalistika a média v rámci předmětu Mediální praktikum, ve kterém se mimo jiné naučí pracovat v redakčním systému tak, aby mohli publikovat své články a fotografie na internetu.