ÚvodKostka školaO školeKostka školaFilozofie školy

Fotbal cup  18.11.2015
Kostka na tripu 06.04.2018
Letní sportovní kurz od 11.6.2018
Třetí nultý ročník
Imatrikulace VŠ
Volejbalový turnaj "Vsetínský kantor"
Recitační soutěž 1.3.2016

Filozofie školy

Základní teze

Průběh a filozofie vzdělávání jsou totiž nastaveny tak, aby podvědomě podporovaly sounáležitost pracovníků, studentů a rodičů se školou, a vytvářely k ní v jejich podvědomí pozitivní vztah.

Zamyšlení ředitele I.

Vždycky jsem za největší hodnotu vedle zdraví a rodiny považoval svobodu. Pokud se podívám v čase nazpět, byla hlavní motivací, proč jsem založil vlastní školu, právě svoboda.

Zamyšlení ředitele II.

Čím jsem starší, tím více si uvědomuji, že zdrojem většiny věcí a událostí kolem nás je právě fantazie, činorodost a usilovnost. Moc bych si přál, aby ve studentech a absolventech uměla naše škola imaginaci (i neutuchající chuť vymýšlet nové věci) podněcovat, aby pouze nešprtali a nememorovali, ale učili se vidět pestrost světa kolem sebe.