ÚvodKostka školaO školeKostka školaFilozofie školy

Darování krve 2017
Stáž Kréta
Atletika
Sprachkurs Zethau
Školní kolo soutěže v psaní všemi deseti
Třídní tabla 2008_09
Konverzační soutěž v NJ
Stolní tenis

Filozofie školy

Základní teze

Průběh a filozofie vzdělávání jsou totiž nastaveny tak, aby podvědomě podporovaly sounáležitost pracovníků, studentů a rodičů se školou, a vytvářely k ní v jejich podvědomí pozitivní vztah.

Zamyšlení ředitele I.

Vždycky jsem za největší hodnotu vedle zdraví a rodiny považoval svobodu. Pokud se podívám v čase nazpět, byla hlavní motivací, proč jsem založil vlastní školu, právě svoboda.

Zamyšlení ředitele II.

Čím jsem starší, tím více si uvědomuji, že zdrojem většiny věcí a událostí kolem nás je právě fantazie, činorodost a usilovnost. Moc bych si přál, aby ve studentech a absolventech uměla naše škola imaginaci (i neutuchající chuť vymýšlet nové věci) podněcovat, aby pouze nešprtali a nememorovali, ale učili se vidět pestrost světa kolem sebe.