ÚvodKostka školaO školeKostka školaPracovníci školy

Paměťová olympiáda 27.2.2016
Ingolstadt
Maturitní skupinky 2017
Sprachkurs Zethau
Předávání maturitních vysvědčení
Mikulášský volejbal
Itálie
Výlet 1.B

Pracovníci školy

Vedení školy

Úsek nejužšího vedení školy pracuje již několik let ve stejném složení. V souvislosti s nárůstem počtu studentů, tříd i oborů byla k 1. 9. 2014 zřízena funkce druhého zástupce. Tuto od letošního roku zastává Ing. Roman Daněk.

Pedagogický sbor

Ve školním roce 2017/2018 působí na Střední škole Kostka s. r. o. celkem 50 pedagogických pracovníků - 30 kmenových učitelů, 13 učitelů externích, 5 vychovatelek a 2 asistenti pedagoga.
Přehled jednotlivých vyučujících s jejich aprobací, fotografií, konzultačními hodinali a e-mailovým kontaktem najdete zde.

Vychovatelé DM

Přímou pedagogickou činnost vykoná 5 vychovatelů s odbornou kvalifikací pod vedením Magdy Ondrové.