ÚvodKostka školaO školeKostka školaPracovníci školy

Akce Domova mládeže - Seninka
Krajské finále ve florbale - Uh. Brod
Fotbal cup  18.11.2015
Stáž na Krétě 2009
Stáž v Itálii - Březen
Třídní tabla 2013/2014
Španělsko - Jaro
Atletika

Pracovníci školy

Vedení školy

Úsek nejužšího vedení školy pracuje již několik let ve stejném složení. V souvislosti s nárůstem počtu studentů, tříd i oborů byla k 1. 9. 2014 zřízena funkce druhého zástupce. Tuto od letošního roku zastává Ing. Roman Daněk.

Pedagogický sbor

Ve školním roce 2017/2018 působí na Střední škole Kostka s. r. o. celkem 50 pedagogických pracovníků - 30 kmenových učitelů, 13 učitelů externích, 5 vychovatelek a 2 asistenti pedagoga.
Přehled jednotlivých vyučujících s jejich aprobací, fotografií, konzultačními hodinali a e-mailovým kontaktem najdete zde.

Vychovatelé DM

Přímou pedagogickou činnost vykoná 5 vychovatelů s odbornou kvalifikací pod vedením Magdy Ondrové.