ÚvodKostka školaProjekty

Předávání maturitních vysvědčení
Fotky k aktualitám
Atletika

Zvýšení kapacity a kvality vzdělávacích aktivit SŠ Kostka (2016-2017)

Hlavním cílem projektu je zvýšení kvality vzdělávání ve vazbě na budoucí uplatnění absolventů na trhu práce prostřednictvím rozšíření stávajících výukových prostor a pořízení moderního vybavení. Realizace projektu zajistí dostatek vlastních výukových prostor, jejichž prostřednictvím dojde k navýšení kapacity odborných učeben SŠ.

Projekt je financován v rámci Integrovaného regionálního operačního programu - Výzva č. 33 - Infrastruktura středních škol a vyšších odborných škol.

Podpora čtení a jazyků (2015)

Naše škola se v roce 2015 připojila k výzvě č. 56 Operačního programu Vzdělání pro konkurenceschopnost a vytvořila projekt s názvem Podpora čtenářské a jazykové gramotnosti žáků.

V rámci projektu byly realizovány dvě šablony klíčových aktivit:

• Čtenářské dílny jako prostředek ke zkvalitnění čtenářství a čtenářské gramotnosti
  • Čtyři zahraniční jazykově-vzdělávací pobyty žáků

Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji (2014)

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.

KostkaNet (2010)

Cílem tohoto tříletého rozsáhlého projektu naší školy bylo vytvoření komplexního vzdělávacího portálu pro elektronickou podporu výuky a e-learning, umožňující efektivní zapojení moderních ICT technologií do vzdělávacího procesu v oblasti dalšího vzdělávání.

Projekt má samostatný web: http://www.kostka-skola.net/

Výuková podpora pro žáky s SVP (2012)

Tento tříletý rozsáhléhlý projekt naší školy byl zaměřen na rozvoj individuální integrace žáků se speciálními vzdělávacími potřebami formou vytvoření podpůrných výukových programů.

Projekt má samostatný web: http://www.kostka-skola.cz/svp

Cestovní a cestovný ruch (2012)

Společný projekt studentů cestovního ruchu ze Střední školy Kostka a ze slovenské školy v Pruském.

Projekt má svůj vlastní web: http://www.kostka-skola.cz/cr/