ÚvodKostka školaPřijímací řízeníKostka školaDny otevřených dveří

Jugend debattiert v Havířově
Mladý Umělec 2010
Recitační soutěž
Stáž Itálie
Florbal
Stáž v Anglii

Dny otevřených dveří

V letošním školním  roce Vás srdečně zveme na dny otevřených dveří v těchto termínech:

• Pátek 20. října 2017
  • Pátek 3. listopadu 2017
  • Čtvrtek 16. listopadu 2017
  • Pátek 1. prosince 2017
  • Pátek 15. prosince 2017
  • Pátek 12. ledna 2018
  • Pátek 26. ledna 2018
  • Pátek 9. února 2018
  • Na dnech otevřených dveří uvidíte chod naší školy v běžném režimu. Studenti školy Vám ukáží výukové prostory, Domov mládeže a zázemí školy, budete mít možnost pohovořit si s pracovníky školy o všem, co Vás v souvislosti s provozem školy zajímá, ať už jde o přijímací řízení, učební plány, výuku matematiky a jazyků, mimoškolní činnost, sportovní, kulturní a odborné kroužky a akce, mezinárodní výměny a stáže studentů, úspěšnost absolventů, ubytování na Domově mládeže atd. Budete-li mít zájem a čas, můžete absolvovat jednu i více výukových hodin přímo ve třídě.

Školu je samozřejmě možno navštívit i mimo uvedené termíny po telefonické domluvě !!!!!!!

Dny otevřených dveří