ÚvodKostka školaAktualityKostka školaAKTUÁLNĚ k přípravným kurzům z MAT i ČJ

AKTUÁLNĚ k přípravným kurzům z MAT i ČJ

01.03.2018

Dobrý den,

děkujeme vám za zájem o naši aktivitu, kterou pořádáme pro uchazeče o středoškolské studium. Jsem rádi, že stejně jako v minulých letech je i letos o ni velký zájem.Tak jak jsme avizovali, byli jsme ovšem nuceni provést rozdělení účastníků do více skupin. V dnes rozesílaném e-mailu deváťákům jsem potvrdil rozdělení, které respektuje požadavky ze včerejšího setkání a prosím, abyste se další týdny

7. ročník - nejbližší - 7. 3. - MAT - 15:00 až 16:30

9. ročník - nejbližší 7. 3. – ČJ, 14.3. – MAT - vždy 1. skupina od 14:30 do 16:00, 2. skupina od 16:00 do 17:30

dostavili na čas uvedený v e-amilu. Výuka už bude probíhat v běžné třídě na hlavní budově A. Pokud vám e-mail nedorazil nebo se v seznamech nenajdete nebo něco jiného není v pořádku, volejte přímo mne (Karel Sívek – 739 572 986) a já vás zařadím dodatečně.

Děkuji za pochopení a přeji maximální užitek z kurzu.

Mgr. Karel Sívek, zástupce ředitele SŠ Kostka