ÚvodKostka školaStudijní programyKostka školaČtyřleté gymnázium

Přednáška polárníka Pavlíčka
Kostka ples
Itálie
P4.A v Praze
Florbal cup 5.11.2015
Stáž Španělsko
Třídní tabla 2009/2010
Lysá hora

Čtyřleté gymnázium

Profil absolventa

I v letošním roce bude doplněna tercie šestiletého gymnázia nadanými deváťáky, úspěšnými uchazeči o čtyřletý maturitní cyklus.

Vyšší stupeň gymnázia zajistí díky výrazně individualizovanému studiu s nadstandardní možností humanitní nebo přírodovědné specializace špičkovou přípravu jak studentům, kteří se v budoucnu chtějí věnovat medicíně a přírodním vědám, tak těm, kteří uvažují o studiu historie, práva, psychologie nebo žurnalistiky.

Učební plán

Dle níže uvedeného učebního plánu je výuka realizována od školního roku 2013/14 počínaje 1. ročníkem.

Učební plán pro vyšší (čtyřletý) stupeň gymnázia ke stažení v PDF vč. doprovodných vysvětlivek.

• Podání závazné přihlášky ke studiu do 1. března 2017
  • Úspěšné vykonání (státní) přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky
  • Doporučený studijní průměr ze ZŠ (všechny předměty) -  1,5
  • Prokázání zájmu o studium oboru - např. účast v soutěžích, kroužcích apod.