ÚvodKostka školaAktualityKostka školaVýsledky předzkouškového kurzu

Seznamovací pobyt prváků v Itálii
Lyžák
Stužkovací ples
Itálie 1.ročníky
Movember
Pětiboj
Studentské prezidentské volby

Výsledky předzkouškového kurzu

18.03.2006

Dnešního dne probìhl na naší škole tradièní pøedzkouškový kurz. Všem úèastníkùm, kteøí našli odvahu strávit sobotní dopoledne pøi studijních aktivitách, dìkujeme za úèast a vìøíme, že se jim u nás líbilo. S výsledky své práce se mùžete seznámit v pøiloženém souboru Dokument 140.xls. Pro ochranu osobních dat jsou výsledky uvedeny pod kódovými èísli studentù, kteøí absolvovali pøedzkouškový kurz.