ÚvodKostka školaAktualityKostka školaVýstava na stromech

Analýza vody v Bečvě s G4
Nultý ročník - 1. setkání
Třetí nultý ročník
Poslední zvonění
Pyžamový den
Nultý ročník III. setkání
Nultý ročník - II. setkání
Budapešť 2017

Výstava na stromech

02.10.2017

Milí kolegové, studenti, rodiče,

srdečně Vás zveme k zapojení do kampaně „Výstava na stromech“.

Jedná se o celorepublikový happening, který se koná během Týdne důstojné práce a upozorňuje na ožehavá témata naší každodenní spotřeby, tedy na věci a situace, které můžeme ovlivnit i my, i když se zdánlivě týkají obyvatel velmi vzdálených zemí.

Týden důstojné práce probíhá od soboty do soboty v týdnu, kdy se slaví Světový den důstojné práce (7. října). Důstojná práce neboli důstojné pracovní podmínky ctí svobodu, spravedlnost a jistotu pracujících.

Studenti střední školy Kostka naistalují „Výstavu Na stromech“ v zámeckém parku ve Vsetíně v sobotu 7. října 2017, a to odpoledne, od 15.00 hodin.

Přidejte se k nám. Pomozte nám „vysadit banány na stromy v parku“ a diskutovat s veřejností o tématu.

Příchozím nabídneme ochutnávku fairtradové kávy a podáme informace o myšlenkách spravedlivého obchodu - Fair Trade, jako alternativě k nekompromisnímu globalizovanému světovému trhu. A věřte, že je o čem diskutovat

Jaroslava Ševčíková