ÚvodKostka školaAktualityKostka školaReportáž a záznam ze slavnostního otevření nové budovy

Florbal cup - Brno 6.4.2018
Projektový den - komunistická škola
Praha - exkurze G2.A
KOSTCA®
Divadlo pro školku
Soutěž TEA školní kolo
Lyžařský kurs Javorka (více Rserver)
Halloween 2010

Reportáž a záznam ze slavnostního otevření nové budovy

09.02.2018

Kostka škola v nové budově získala v podzemním podlaží velkou aulu, v nadzemních patrech špičkově vybavené odborné učebny chemie, fyziky, biologie, jazyků, informačních technologií a další sportovní halu. Byla také rozšířena kapacita domova mládeže a mateřské školy. V bezprostřední blízkosti byla vybudována nová zahrada pro děti mateřské školy a v areálu se rozšířil i počet parkovacích míst.

Záznam najdete ZDE.

Máme pro vás také reportáž z pátečního slavnostního otevření nové budovy. Naši žurnalisté vyzpovídali nejen pana ředitele, ale také se s kamerou podívali do tříd, laboratoří, tělocvičny a internátních pokojů. Pojďte dál, jste vítáni.

Reportáž najdete ZDE.