ÚvodKostka školaPřijímací řízeníKostka školaDny otevřených dveří

Letní sportovní kurz od 11.6.2018
Stužkovací ples
Fotbal - memoriál
Pasování třeťáků
Mikulášská besídka pořádaná ped. lyceem
Filharmonie - Zlín
Nultý ročník - II. setkání
Kostka Školka

Dny otevřených dveří

V letošním školním  roce Vás srdečně zveme na dny otevřených dveří v těchto termínech:

25. října 2019 (Pá)

8. - 9.  listopadu 2019 (Pá-So) ... DOD se stanovišti učitelů - v sobotu od 9:00 do 12:00

22. listopadu 2019 (Pá)

6. prosince 2019 (Pá)

11. ledna 2020 (So) - 9:00 - 12:00

24. ledna 2020 (Pá)

7. února 2020 (Pá)

21. února 2020 (Pá)

Na dnech otevřených dveří uvidíte chod naší školy v běžném režimu. Studenti školy Vám ukáží výukové prostory, Domov mládeže a zázemí školy, budete mít možnost pohovořit si s pracovníky školy o všem, co Vás v souvislosti s provozem školy zajímá, ať už jde o přijímací řízení, učební plány, výuku matematiky a jazyků, mimoškolní činnost, sportovní, kulturní a odborné kroužky a akce, mezinárodní výměny a stáže studentů, úspěšnost absolventů, ubytování na Domově mládeže atd. Budete-li mít zájem a čas, můžete absolvovat jednu i více výukových hodin přímo ve třídě.

Školu je samozřejmě možno navštívit i mimo uvedené termíny po telefonické domluvě !!!!!!!

Dny otevřených dveří