FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaO škole
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Pasování prváků září 2019
Praktické maturity 09 (více - Rserver)
Florbal cup
Recitační soutěž
Stužkovací ples P4.C
Lyžování - Karolinka
Lyžování v Dolomitech - Cortina d Ampezzo 2018
Mikulášský volejbal

O škole   

Filozofie školy
 

Jaké jsou základní pilíře, na kterých funguje naše škola a které jí dělají právě takovou, jaká je? Přečtěte si stať na toto téma od toho nejpovolanějšího, zakladatele a ředitele školy Karla Kostky.

 
 
Historie školy
 

Již čtvrtstoletí trvá historie vzdělávací instituce, jejíž webové stránky právě čtete. Jaké byly nejvýznamnější mezníky 25leté Kostka Školy?

 
 
Areál školy
 

Škola, to jsou především lidé - studenti, učitelé, rodiče... Ale škola, to jsou také budovy, vybavení, prostory. Zajímá vás, jak vypadá provozní zázemí naší školy?

 
 
Pracovníci školy
 

Kdo jsou zaměstananci Kostka Školy? Kompletní galerii těch, kteří se v letošním školním roce starají o naše studenty najdete vč. fotografií  a kontaktů zde.

 
 
Karel Kostka
 

Kdo je Karel Kostka? Nejen zřizovatel a ředitel školy, ale také muž mnoha zájmů a aktivit, o kterém se můžete dozvědět více v této sekci webu.

 
 
Názory absolventů
 

Jistě uznáte, že pokud nám naši absolventi napíší pár řádek o tom, jak vidí s odstupem let naši školu, byla by velká škoda, kdybychom si to nechali pro sebe.

 
 
Zahraniční stáže
 

Organizujeme jazykově-poznávací pobyty v Rakousku, Německu, Velké Británii a USA, a zřídili jsme stálá zahraniční pracoviště ve španělské Barceloně, v řeckých Athénách, v Heraklionu na Krétě a na italsko-francouzském pomezí v oblasti Ligurské riviéry (Menton, Nice, Monako, Cannes), kde mohou naši studenti praktikovat. A co je podstatné, pobyt je jim hrazen převážně z prostředků EU.

 
 
Výchovné poradenství
 

Ve škole je oblast výchovného poradenství rozdělena mezi několik pedagogů. I když každý z nich je specializovaný na jiný okruh problémů, v případě, že vás něco zajímá, trápí, chcete se poradit - neváhejte a obraťte se na kohokoliv z nich. Budou-li moci, určitě pomohou.

 
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA