FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaO školeKostka školaZahraniční stáže
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
2019-12-17 Konverzační soutěž NJ
Španělsko
Ingolstadt
Běžky 2 - 18.2.2019
Jugend debattiert v Havířově
Florbal - dívky
Burzy vzdělávání 5.12.2017
Stáž Španělsko

Zahraniční stáže   

  • Organizujeme jazykově-poznávací pobyty v Rakousku, Německu, Velké Británii a USA, a od roku 1997 jsme vybudovali další institucionalizovanou mezinárodní činnost - zřídili jsme stálá zahraniční pracoviště ve španělské Barceloně, v řeckých Athénách, v Heraklionu na Krétě a na italsko-francouzském pomezí v oblasti Ligurské riviéry (Menton, Nice, Monako, Cannes), kde mohou naši studenti praktikovat každoročně až dodnes - a co je podstatné, pobyt je jim hrazen převážně z prostředků EU.
  • Na stážích absolvují studenti výuku psychologie, filozofie a rétoriky, učí se orientovat podle mapy, zpracovávají trasové i pobytové itineráře a ve skutečném podnikatelském prostředí vykonávají prakticky činnosti, které jsou součástí jejich teoretické výuky ve škole.
  • Materiály potřebné k tomu, aby se uměli orientovat v určených destinacích a aby zvládli základní odbornou terminologii, si připravují ještě před výjezdem na stáž. Program, stanovený pro každý běh stáže, vychází z dlouhodobých zkušeností z minulých let, což se ukazuje jako velká výhoda.
 

Fotografie ze zahraničních stáží si můžete prohlédnout i ve fotogalerii školního webu

 

Co o stážích napsali jejich absolventi? Níže uvádíme příklady z jejich hodnocení:

Jedno velké ďakujem!
 

Absolventka stáže v Španělsku 2016, Diana Ďurkechová (G5.A)

Sedím na pláži, dívam sa na more a spätne si premietam, čo všetko mi toto miesto, táto stáž a ľudia dali. Na stáž som šla s predstavou oddychu, dovolenky a zábavy, samozrejme toto všetko som zažila, ale k týmto na oko vysneným predstavám o ideálnej stáži sa pridali ešte ďalšie udalosti, ktorých si vážim a som vďačná za to, že som mohla byť ich súčasťou...

 
 
Tajná mise a cestování v čase
 

Debora Macíková, absolventka stáže v Itálii a Francii, září 2016, P4.A

Cestování v čase - někdo říká, že nic takového neexistuje. Nesouhlasím. Řekla bych, že stáž je něco, co vám to umožní. Nevěříte? Nevěřte si, já ale na svém trvat budu. Ráno před odjezdem se probouzím ještě za tmy. Je v tom něco výjimečného. Je v tom dobrodružství. Nemáte totiž představu, co vás ten den čeká...

 

 
 
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA