PŘIHLÁŠKA NULTÝ ROČNÍK

ÚvodKostka školaPřijímací řízeníKostka školaNultý ročník

Dostavba mateřské školy a první dny po otevření
Okresní kolo ve florbalu dívek
4. nultý ročník
Výtvarné práce M2.A - Běh života
Florbal Challenge - Brno 6.4.2018
Vodák - Sázava
Vyřazení absolventů

Nultý ročník

Termíny letošních setkání

21. ledna 2023 (sobota)

O co se v tomto projektu jedná?

• Projekt pro žáky 7. až 9. ročníku ZŠ, kteří uvažují o studiu naší školy, mají podánu předběžnou přihlášku nebo nás chtějí jen navštívit.
  • V kruhu svých vrstevníků mají účastníci jedinečnou možnost seznámit se s prostředím školy, jejími pedagogy a „okusit" atmosféru Kostka školy.
  • Jedná se o sobotní akci, na které se mohou účastníci dozvědět více o náplni studia zvoleného oboru.
  • Náplň je volena s ohledem na osobnostní růst uchazečů. Volitelné semináře, praktická cvičení, testy a hry, mají napomoci následné adaptaci na středoškolský styl výuky.
  • Jak se přihlásit?

• E-mailová pozvánka na konkrétní sobotu je posílána všem, kteří u nás mají podánu předběžnou přihlášku.
  • Účast je zpoplatněna částkou 150 Kč na osobu.
  • Účast v nultém ročníku je dobrovolná a není podmínkou přijetí ke studiu! Je samozřejmě možné absolvovat pouze vybrané akce.