ÚvodKostka školaPřijímací řízeníKostka školaNultý ročník

Turnaj ve florbalu - chlapci
Exkurze do firmy Forschner
Poslední zvonění
3. nultý ročník
Vánoční večírek
Švýcarsko 2015
Vánoční turnaj tříd 17. 12. 2019
Pasování třeťáků

Nultý ročník

Termíny letošních setkání

9. listopadu 2019 (So)    - pozvánka zde

7. prosince 2019 (So)

11. ledna 2020 (So)

1. února 2020 (So)

O co se v tomto projektu jedná?

• Projekt pro žáky 7. až 9. ročníku ZŠ, kteří uvažují o studiu naší školy, mají podánu předběžnou přihlášku nebo nás chtějí jen navštívit.
  • V kruhu svých vrstevníků mají účastníci jedinečnou možnost seznámit ses prostředím školy, jejími pedagogy a „okusit" atmosféru Kostka školy.
  • Jedná se o sérii čtyř sobotních akcí, na kterých se mohou účastníci dozvědět více o náplni studia zvoleného oboru, seznámit se s prostředím školy, jejími pedagogy a „okusit" atmosféru Kostka školy.
  • Jednotlivé lekce jsou samostatnými programy. Do projektu je možné se zapojit i v průběhu nebo lekci vynechat.
  • Náplň je volena s ohledem na osobnostní růst uchazečů. Volitelné semináře, praktická cvičení, testy a hry, mají napomoci následné adaptaci na středoškolský styl výuky.
  • Účastníci mají možnost se spolu se svými spolužáky z nultého ročníku a žáky vyšších ročníků zúčastnit exkurze do předvánoční Vídně.
  • Nejaktivnější a nejúspěšnější absolventi nultého ročníku, kteří nastoupí ke studiu, jsou odměněni účastí na zahraniční exkurzi.
  • Jak se přihlásit?

• E-mailová pozvánka na konkrétní sobotu je posílána všem, kteří u nás mají podánu předběžnou přihlášku.
  • Účast na jednotlivých lekcích prosím dopředu potvrzujte telefonicky na číslech 736 470 609 a 571 415 832 nebo mailem na info@kostka-skola.cz
  • Účastníci neplatí žádný poplatek, akce jsou zdarma a pořádány jako nástavba pátečních Dnů otevřených dveří naší školy.
  • Účast v nultém ročníku je dobrovolná a není podmínkou přijetí ke studiu! Je samozřejmě možné absolvovat pouze vybrané akce.

Pozvánka - listopadPozvánka - listopad

Nultý ročník