ÚvodKostka školaKostka rádio

Běžky 2 - 18.2.2019
Florbal - okrsek dívky

Kostka rádio

Jsme skupina studentů nejen oboru Žurnalistika a média vsetínské Střední školy Kostka. Díky škole jsme dostali příležitost vytvářet obsah internetového Kostka rádia a tím nabývat praktické zkušenosti přímo v terénu. Hrajeme písničky na přání a do rádia si zveme zajímavé hosty, muzikanty a kapely.

Vysíláme živě v úterý, čtvrtek a neděli od 18 do 20 hodin,
poslouchat nás můžete na tomto odkazu

Napsat nám můžete emailem na adresu redakce@kostka-radio.cz nebo na náš profil na facebooku.

MOVEMBER 2020

Sedmým rokem působí na Kostce v rámci celosvětové kampaně Movember školní MO-STKA Team. Letos se, kvůli značně ztíženým podmínkám, snažíme působit na potencionální podporovatele prostřednictvím Kostka rádia.

ABSOLVENTSKÉ ROZHOVORY

Noční můra snad všech žurnalistů, kteří se dostali až do čtvrtého ročníku. Už od třeťáku nás strašili, že jakmile nebude rozhovor, nebude ani maturita. Na první pohled se to zdá jako těžká věc, která se pomalu ani nedá zvládnout. Opak je ale pravdou. Čtěte dál...

Autorka: Iveta Bačkovská