FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaKostka rádio
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Florbal Challege a okrsek dívky
Akademie I. (více Rserver)
Maturity
Studentské volby
Mikulášský den
Kostka na tripu 06.04.2018
Španělsko - Jaro
Florbal okrsek dívky - 13.12.2017

Kostka rádio   

Jsme skupina studentů nejen oboru Žurnalistika a média vsetínské Střední školy Kostka. Díky naší škole jsme dostali příležitost vytvářet obsah internetového Kostka rádia a webového portálu Ycube.cz a tím nabývat praktické zkušenosti přímo v terénu, což je pro nás cenná životní zkušenost.

Protože jsme mladí a neklidní a svou cestu si teprve hledáme, naše příspěvky, ať už to budou názory nebo zpravodajství či publicistika, se budou snažit hledat odpovědi nejen na naše otázky, ale také na dotazy Vás - našich posluchačů a čtenářů. Čekáme tedy Vaše podněty, názory, ale i příspěvky. 

Vysíláme živě od pondělí do pátku od 18 do 20 hodin, poslouchat nás můžete na tomto odkazu, hrajeme písničky na přání a do rádia si zveme zajímavé hosty, muzikanty a kapely.

Napsat nám můžete emailem na adresu redakce@kostka-radio.cz nebo na náš profil na facebooku.

ABSOLVENTSKÉ ROZHOVORY
 

Noční můra snad všech žurnalistů, kteří se dostali až do čtvrtého ročníku. Už od třeťáku nás strašili, že jakmile nebude rozhovor, nebude ani maturita. Na první pohled se to zdá jako těžká věc, která se pomalu ani nedá zvládnout. Opak je ale pravdou. Čtěte dál...

 

Autorka: Iveta Bačkovská

 
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA