FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaKostka rádio
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Divadlo pro školku
Lyžařský Kurz 2009/2010
Sportovní kurz 2017
Přespolní běh 25.9.2018
Koloběžky - brusle
Mikulášská laťka
Stáž ve Španělsku - 1.turnus
Maturitní generálka - NJ

Kostka rádio   

Jsme skupina studentů nejen oboru Žurnalistika a média vsetínské Střední školy Kostka. Díky naší škole jsme dostali příležitost vytvářet obsah internetového Kostka rádia a webového portálu Ycube.cz a tím nabývat praktické zkušenosti přímo v terénu, což je pro nás cenná životní zkušenost.

Protože jsme mladí a neklidní a svou cestu si teprve hledáme, naše příspěvky, ať už to budou názory nebo zpravodajství či publicistika, se budou snažit hledat odpovědi nejen na naše otázky, ale také na dotazy Vás - našich posluchačů a čtenářů. Čekáme tedy Vaše podněty, názory, ale i příspěvky. 

Vysíláme živě od pondělí do pátku od 18 do 20 hodin, poslouchat nás můžete na tomto odkazu, hrajeme písničky na přání a do rádia si zveme zajímavé hosty, muzikanty a kapely.

Napsat nám můžete emailem na adresu redakce@kostka-radio.cz nebo na náš profil na facebooku.

Moderátoři & DJ´s
 

Členy týmu Kostka rádia jsou studenti ze všech ročníků a oborů naší školy. Má to své výhody, poznají nové lidi a spoustu věcí se naučí od starších a zkušenějších. Každý si nedříve musí projít "vysíláním do zdi" a když to zvládne, nastoupí do živého vysílání. 

 
 
Studentský portál ycube.cz
 

Školní internetový portál Ycube.cz vzniká v plné režii studentů oboru Žurnalistika a média v rámci předmětu Mediální praktikum, ve kterém se mimo jiné naučí pracovat v redakčním systému tak, aby mohli publikovat své články a fotografie na internetu.

 
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA