ÚvodKostka školaKostka rádio

Prezentiáda - Praha
Memoriál Katky Bělíkové

Kostka rádio

Jsme skupina studentů nejen oboru Žurnalistika a média vsetínské Střední školy Kostka. Díky naší škole jsme dostali příležitost vytvářet obsah internetového Kostka rádia a webového portálu Ycube.cz a tím nabývat praktické zkušenosti přímo v terénu, což je pro nás cenná životní zkušenost.

Protože jsme mladí a neklidní a svou cestu si teprve hledáme, naše příspěvky, ať už to budou názory nebo zpravodajství či publicistika, se budou snažit hledat odpovědi nejen na naše otázky, ale také na dotazy Vás - našich posluchačů a čtenářů. Čekáme tedy Vaše podněty, názory, ale i příspěvky.

Vysíláme živě od pondělí do pátku od 18 do 20 hodin, poslouchat nás můžete na tomto odkazu, hrajeme písničky na přání a do rádia si zveme zajímavé hosty, muzikanty a kapely.

Napsat nám můžete emailem na adresu redakce@kostka-radio.cz nebo na náš profil na facebooku.

ABSOLVENTSKÉ ROZHOVORY

Noční můra snad všech žurnalistů, kteří se dostali až do čtvrtého ročníku. Už od třeťáku nás strašili, že jakmile nebude rozhovor, nebude ani maturita. Na první pohled se to zdá jako těžká věc, která se pomalu ani nedá zvládnout. Opak je ale pravdou. Čtěte dál...

Autorka: Iveta Bačkovská